8.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Nezdenice si doma potvrdily, že můžou porazit kohokoliv

5

Fotbalisté Nezdenic doma dokázali přehrát první Nedakonice a posunuli se v tabulce výš

Asi 50 diváků sledovalo první gól domácích

Nezdenice ustály na začátku zápasu velké šance hostů a naopak to byli domácí fotbalisté, kteří šli zásluhou Kolínka do vedení. Ten se prezentoval krásnou střelou z dálky a nedal hostujícímu brankáři šanci. O deset minut později navýšil vedení domácích Šašinka, když střelou podobnou té první brance poslal domácí do dvoubrankového vedení. Hostům se povedlo snížit ve 37. minutě zápasu, když Dvouletý dokázal usměrnit odražený míč zpátky do branky. Ve 45. minutě přišla kontroverzní situace, o které budou oba týmy ještě dlouho diskutovat. Hosté nesouhlasili, že byl míč za čarou a domácí naopak ano. Na konci toho všeho však byla uznána branka Bartoše, který zakroutil míč do branky. Víc se toho do poločasu neodehrálo.

Drama pět minut před koncem odvrátil Coufalík

Ve 49. minutě hostujícímu mužstvu vykřesal jiskřičku naděje Kopčil, který dokázal usměrnit rohový kop krásnou hlavičkou za záda bezmocného Vaculína. Definitivní tečku za zápasem však udělal v 84. minutě Coufalík, který oplatil hostům stejnou mincí a taktéž zužitkoval rohový kop. Konečný výsledek tak skončil na ukazateli 4:2.

TJ Sokol Nezdenice
Michal Vaculín: Hosté na nás chtěli vletět a celkem jim to vyšlo , kdyby do desáté minuty vedli 2:0 tak by se nikdo nemohl divit. Dvě tutovky jsem jim chytil a to nás nakoplo , vyrovnali jsme se a dokážu říct, že jsme byli i lepší první poločas . Po krásné kombinaci jsme se v 16. minutě ke střele a krásně Martin Kolínek zavěsil, ve 26. Minutě to bylo jako přes kopírák a krásně se trefil Šašinka . Po našem nedorozumění v šestnáctce a neodkopnutém míči se se štěstím v 37. minutě trefil Dvouletý. Ke konci první půle zavážel balón Bartoš k centru , dokázal odcentrovat , ale byl u toho faulován , rozhodčí faul nepískl, ale uznal pofiderní gól, který tam Bartoš dokázal zakroutit . Hosté se vztekali že gólman udržel míč na lajně ale rozhodčí zněli jasně , gól pro domácí. Jestli to byl nebo nebyl gól to nedokážeme říct ani my , jediný kdo to mohl posoudit, byl pomezní . Když to řeknu blbě , kdyby neuznal gól, stejně by byla penalta . Do druhé půle jsme nastoupili hůře a hned ve 49. minutě jsme inkasovali z rohu po krásné hlavičce , ale nenechali jsme se zlákat výsledkem. Výsledek jsme kontrolovali a ke konci zápasu jsme zvládli i navýšit po rohovém kopu ze kterého se trefil Coufalík. Pro nás strašně těžký zápas , ale naštěstí jsme ho zvládli a přesvědčili se, že máme šanci na postup

TJ Sokol Nedakonice
Michal Lukůvka - trenér: Zápas s mírnou pachutí. Začátek utkání podle našich představ. Do 15min jsme neproměnil 2 dobré příležitosti. Pak nás domácí potrestali ze dvou situaci. Posléze se nám podařilo snížit na 2:1.Kontroverzni situace přišla ve 40min, kdy pomezní rozhodčí k údivu všech zamával branku, při které náš brankář držel míč opřený o tyč a chystal se rozehrát. Pomezní začal mávat, že to byl gól, který viděl asi jen on. Bohužel. Druhý poločas se nám podařilo domácí přitlačit a snížilo se na 2:3. Bušili jsme do soupeře, ale vyrovnat se nám už nepodařilo. Domácí pak v 88min z rohu hlavou vsítili branku na 4:2.

M. Vaculín [-] - P. Kociňák [-] , Š. Bartoš [-] , P. Jančář [-] , T. Hasoň [-] , M. Pavlis [-] , O. Šašinka [-] , M. Kolínek [-] , M. Kolínek [-] , R. Jančář [-] , J. Zýka [-]

V. Hasník [-] - P. Dvouletý [-] , O. Benko [-] , T. Beránek [-] , J. Hyrák [-] , D. Madzia [-] , D. Kopčil [-] , O. Dvouletý [-] , P. Šoustek [-] , J. Mojžíš [-] , T. Král [-]

ŽK: 53. Š. Bartoš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Řihák Pavel - HODULÍK Richard, KRÁLÍČEK Pavel.