6.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Po minulém klopýtnutí Jalubí s Březovou se hosté dočkali vítězství

5

Bánov, považovaný doma za favorita utkání, svůj zápas nezvládl a prohrál

Hosté ještě do poločasu zápas otočili

Aktivnější Jaulubí paradoxně inkasovalo jako první. V 18. minutě se po rohovém kopu prosadil Mahdal, kterému dal hostující Vrábl až moc prostoru. Ve 34. minutě však přišla chvíle jalubského štírka Blahy, který svou rychlostí unikl domácí obraně a vyrovnal na 1:1. Ve 40 minutě zápasu byl v akci opět Blaha, který po samostatné akci krásně našel Koláře, jenž si míč zpracoval na prsa a pohotovou ranou dokonal obrat. Za dvě minuty bylo domácím ještě hůře, když se opět šikovný Blaha nesobecky nahrál na Koláře a ten tentokrát svůj druhý gól poslal krásnou ranou na bližší tyč - 1:3.

Bánov už jen kosmeticky upravil

Jalubí pokračovalo v dobré hře a v 74. minutě mělo ještě větší důvod k radosti. Perfektně hrající Blaha fantastickou přihrávkou před prázdnou bránu vybídl Večeřu kr skórování a ten jeho nabídkou nepohrdl. V 90. minutě zápasu se domácím přece jenom podařilo vsítit ještě jednu branku, když po brejkové situaci vystřelil na konečných 2:4 Machalík.

FC Bánov
Vojtěch Klon: Za hosty hrál jenom jejich kapitán. Bánov neproměnil 10 šancí minimálně a bez gólů se nedá vyhrát. Bohužel...

SK Jalubí
Filip Grebeníček - trenér: Od začátku jsme se snažili být aktivnější. Dařilo se nám to tak nějak napůl. Chyběla nám kvalita, hlavně v předfinální fázi. První poločas nám však nakonec vyšel na 100 procent. Domácí sice nějaké šance měli, ale obrana včetně gólmana pracovala na výbornou. Domácí šli do poločasové přestávky jako opaření a čekali jsme, že s výsledkem budou chtít něco udělat. My jsme se snažili být zase aktivní a vyplatilo se. S výkonem a výsledkem jsem maximálně spokojený.

FC Bánov
A. Vystrčil [-] - J. Hauerland [-] , P. Borák [-] , P. Bobek [-] , L. Mahdal [-] - V. Klon [-] , L. Franc [-] , P. Horňák [-] - R. Velecký [-] , R. Guryča [-] , R. Vašička [-] -

SK Jalubí
L. David [-] - D. Blaha [-] , M. Večeřa [-] , A. Čagánek [-] , T. Kolář [-] , P. Klajn [-] , M. Gajdošík [-] , L. Mach [-] , J. Gajdošík [-] , Z. Trefilík [-] , M. Vrábl [-]

ŽK: 60. P. Horňák - 8. M. Vrábl , 28. D. Blaha , 55. M. Večeřa .
Počet diváků: 95. Rozhodčí: Mahdal Václav - POLANSKÝ Břetislav (N), OHAREK Petr (N).