4.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Na hřišti nováčka soutěže jsme byli svědky divoké přestřelky, která vyzněla lépe pro hosty

6

Hostující Nedakonice se oproti minulé sezony zvedly a sbírají body za bodem

Ani dva přesné zásahy hosty nezlomily

V 15. minutě zápasu se po dalekonosné střele prosadil domácí Trúnek a tři minuty po něm se téměř ta samá akce povedla taky Habáníkovi. Každý by si nejspíše myslel, že takové dva rychlé zásahy hosty spraží, ale to by se mýlil. Ze strany domácích to bylo co se týče branek všechno. Naopak začali úřadovat hosté. Ještě do poločasu stihl vyrovnat Dvouletý. Nejprve se v 33. minutě po chybě domácí obrany střelou k tyči a ve 40. minutě taktéž po chybě obrany domácích střelou se krásnou křižnou střelou prosadil opět Dvouletý. Poločasový výsledek tak byl 2:2 a lákal diváky na druhou půlku.

Dvouletý dokonal hattrick

Psala se 49. minuta utkání a Král poslal hosty do vedení. S první střelou si ještě domácí brankář poradil, ale na dorážku právě Krále už byl krátký. V 72. minutě se do samostatného úniku dostal Dvouletý a dokonal tak svůj hattrick. Další branku přidal po brejku do otevřené obrany Hyrák a v 89. minutě opět brejková situace na jejímž konci byl Beránek.

TJ Sokol Březová
Josef Janků - sekretář týmu: Nedakonice byly o třídu lepší, už od začátku nás přehrávaly, což mě překvapilo, protože soupeř hrál loni pouze o záchranu a kádr oproti loňsku vůbec nezměnil. Nám se však podařilo přečkat nějaké jejich šance a po dvou střelách z dálky jít do vedení 2:0. Hosté měli slabšího gólmana, na obou brankách měl podíl. Vždycky mu to tam nějak propadlo. Zato náš kapitán Bruštík zneškodnil soupeři ve druhém poločase čtyři ne tisíci procentní, ale milionové šance. Opravdu jen díky němu jsme unikli desítce. Náš tým ve druhém poločase úplně zkolaboval. Přitom jsme nastoupili v takřka kompletním složení, chyběli nám jenom Šmíd a stoper Holboj. Za mě náš trenér netrefil sestavu. Právě místo Holboje dal do obrany mladého kluka, který v prvním poločase dvakrát netrefil balon, hostující útočník jej oběhl a dvakrát skóroval. Pokud bychom do přestávky udrželi vedení 2:0, byl by to zase jiný zápas, takto se Nedakonice chytly a jasně nás přehrály. Zápas nedohrál náš Křeháček, který dostal balonem tvrdou ránu do hlavy a s podezřením na otřes mozku jsme ho vynášeli na rukách ze hřiště. Nyní jedeme dvakrát ven, takže se pokusíme body získat v Jalubí a v Sadech.“

TJ Sokol Nedakonice
Michal Lukůvka - trenér: Výsledek je pro nás krásný. Rozhodně jsme nečekali, že budeme v Březové takto dominovat. Soupeř minulou sezonu proletěl, svoji soutěž suverénně ovládl a před týdnem remizoval v Huštěnovicích, takže jsme tam jeli s pokorou a taky bohužel s jediným náhradníkem. Zápas se navíc vyvíjel hrůzostrašně, když jsme z prvních dvou střel inkasovali dvě branky. Pro nás ale bylo důležité, že jsme dál pokračovali v aktivní hře a výsledek do přestávky srovnali. My jsme už od druhé poloviny první půle byli herně lepší a soupeře přehrávali. Druhý poločas už byl zcela v naší režii. Nakonec to byla jenom otázka skóre, kolik gólů Březové nastřílíme. Mužstvo musím pochválit. Hrálo opravdu výborně a nebýt spousty zákroků domácího gólmana, tak jsme zvítězili ještě vyšším rozdílem.

D. Bruštík [-] - P. Trúnek [-] , P. Habánik [-] , O. Kučera [-] , J. Smítal [-] , D. Chovanec [-] , P. Blažek [-] , D. Čaňo [-] , D. Janků [-] , B. Bruštík [-] , M. Křeháček [-]

V. Hasník [-] - D. Dvouletý [-] , J. Hyrák [-] , T. Beránek [-] , P. Šoustek [-] , T. Král [-] , D. Kopčil [-] , O. Juřena [-] , O. Dvouletý [-] , D. Madzia [-] , J. Mojžíš [-]

Počet diváků: 120. Rozhodčí: Řihák Pavel - KUBÁŇ Tomáš, ZETÍK Ladislav (N).