3.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

--

Zápas mezi Babicemi a O. Lhotou vítěze nepoznal

6. A. Litoš , 82. M. Válek (p.) - 18. K. Horák , 24. T. Fantura
5

Babice na svém hřišti přivítaly hosty z O. Lhoty. Utkání nakonec skončilo remízou.

Zásluhou Litoše šli domácí do rychle do vedení. Poločasový výsledek však vyzněl lépe pro hosty

Ihned v první šanci utkání se objevil domácí hráč Litoš. Domácí kapitán Válek zkušeně potáhl míč po levé straně hřiště a dával balón pod sebe na penaltu. Tam už číhal zmiňovaný Litoš, který se zakončením neměl sebemenší problém.  Pak se mohla prosadit domácí posila z Derfly Sánchez, ale bohužel pro Babice neuspěl. Tak přišel zákonitě trest. Po protiútoku se k míči dostal Horák a nemýlil se. Další šok pro Babice přišel ve 24. minutě, kdy se trefil Fantura a dokonal poločasový obrat ve prospěch hostů.

Díky proměněné penaltě Babice ukořistily alespoň bod

Babice se ve druhém dějiství do svého soupeře zakously, ale nedokázaly proměnit ani ty nejvtší šance. Když už to vypadalo, že Ostrožané odjedou z Babic se třemi body, byl domácí hráč sražen k zemi v pokutovém území. To se psala 82. minuta zápasu. Rozhodčí tedy ukázal na pokutový kop, kterého se ujal již zmiňovaný kapitán Válek. Ten dokázal prodat svoje fotbalové zkušenosti a pokutový kop proměnil. Zápas tak nakonec skončil 2:2.

Babice
Feris Sánchez: Konečně jsme měli dobrý začátek a mohli jsme v 10. minutě vyhrávat 2:0. Místo toho nakonec poločas skončil 1:2 pro hosty. Do druhého poločasu jsme chtěli máknout a výsledek otočit, bohužel neproměníme ani ty největší šance. Nakonec můžeme být rádi, že jsme alespoň zásluhou Válka srovnali a bereme bod. V 90. minutě nás ještě neskutečným zákrokem podržel náš gólman. Každopádně v tom vedru to byl náročný zápas a dal všem moc zabrat.

SK Ostrožská Lhota
P. Jakoubek [-] - J. Štergenich [-] , D. Pešík [-] , M. Machala [-] , O. Zalubil [-] , O. Lučný [-] , K. Horák [-] , D. Bílek [-] , F. Pavlas [-] , L. Beňo [-] , T. Fantura [-]

Počet diváků: 99. Rozhodčí: Korolovych Volodymir - LITOŠ Filip (N), KRÁTKÝ David (N).