12.kolo, Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , 2023-2024

Slovan rozdrtil Bohumín

9

Ve 12. kole nedal Havířov domácím ani čuchnout, nasázel jim 11 branek.

Jednoznačné už od začátku

Slovan na hřišti dominoval od samého záčatku, první gól se hostům podařilo vstřelit v 6. minutě, konkrétně Horniakovi. Za tři minuty vypadl brankáři Bohumína míč z rukavic, a Koláček ho doklepl do sítě - 0:2. O chvilku později napřáhl z hranice vápna Kryžánek a brankář Maňas byl na jeho pokus krátký - 0:3. Následovaly dva góly Horniaka ze standartek. Nejprve se prosadil z přímého kopu, potom i z penalty, kterou ve 40. minutě uzavřel hattrick. To už na tabuli svítilo skóre 0:5, které zůstalo až do konce poločasu.

Hosté byli stále při chuti

Do druhého poločasu udělali hosté tři změny, na hru to ale vliv nemělo. Havířov se pořád dostával do šance za šancí, ve 48. minutě Zdražil překonal Maňáka zpoza šestnácky. Pak přišla hluchá půl hodina, kdy se Slovan ani jednou neprosadil. Posledních 10 minut ale přetížená obrana domácích už nezvládla a inkasovala 5 branek. Hattrick zaznamenal hráč minulého kola Roman Teplanský, který ho stihl za 6 minut! Zápas tak skončil 0:11 pro Havířov, ten si výrazně polepšil skóre.

TJ Slovan Havířov
Trenér Jaroslav Koníček: „Na Viktorku jsme přijeli jako favorit a to jsme k mé radosti plně potvrdili. Dali jsme první gól už v 6.minutě a to nás uklidnilo. A místo trápení z předešlých zápasů jsme Viktorku obdařili jedenácti góly. Tuto pohodu je třeba přenést na poslední podzimní utkání doma."