11.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2023-2024

--

Skalice ve Sloupě kopala 3 penalty a jednoznačně zvítězila

41. J. Kroutil - 6. M. Fadrný , 8. P. Ševčík , 63. J. Havlíček , 68. J. Havlíček (p.) , 72. J. Havlíček (p.) , 86. J. Burgr (p.)
13

Nedisciplovanost a nezkušenost domácích rozhodla o vysoké výhře Skalice 1:6 na hřišti ve Sloupě. Třemi brankami se blýsknul stoper Havlíček.

Sloup korigoval skóre

Začátek utkání byl v režii hostí a již v 8. minutě vedli 0:2 po brance Ševčíka a krásném přehozu Fadrného. Poté pokračoval skalický tlak a v 15. minutě skalický Ševčík neproměnil stoprocentní šanci. Hra se vyrovnala a míč na své kopačky převzal sloup, který dokázal v závěru poločasu korigovat na 1:2 zásluhou kapitána Kroutila.

Havlíček dokončil hattrick

Začátek druhé půle byl vyrovnaný a odehrával se spíše na středu hřiště a moc šancí nepřicházelo. V 63. minutě se dal na ofenzivní výlet ze stoperské pozice Jan Havlíček, který po krásné narážečce s Fadrným přeloboval domácího golmana - 1:3. Poté domácím došly nervy a po evidentním faulu v pokutovém území rozhodčí Stejskal nařídil pokutový kop. Za protesty byl vyloučen domácí Musil. Penaltu si vzal na starosti Havlíček, který se nemýlil a zvýšil na 1:4. V 72 minutě byli domácí opět dost netrpěliví a po faulu brankáře na Káčerika byla nařízená druhá penalta pro Skalici, kterou opět proměnil Havlíček 1:5. V 75. minutě byl vyloučen domácí hráč pro kritiku rozhodčího a Sloup dohrával o 9! V 86. minutě se prosadil opět z pokutového kopu Burgr a dokončil debakl domácích.

TJ Sloup
Denisa Dingová (asistentka trenéra): Ačkoli to na výsledku nevypadá, mohlo se jednat o vyrovnaný zápas. V prvních 10 minutách jsme si opět kvůli našem chybám nechali dát dva góly, ale rychle jsme se do hry dostali a snažili se dotáhnout. Některé šance jsme zahodili a snižujeme až na konci prvního poločasu. V druhém poločase utkání jsme měli spoustu šancí na vyrovnání, možná by zápas dopadl úplně jinak. Jak se říká - nedáš, dostaneš. Hosté nám dali gól na 1:3 a poté následovaly dvě červené karty a tři penalty..