2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Domácí dominovali v 1. zápase

18

Po pauze se hráči Víru vydali na 1. zápas nové sezóny do Dolní Rožínky, kde věděli, že to budou mít hodně těžké. Domácí Rožínka totiž byla velký favorit v tomto zápase, což se také později podvrdilo.

První poločas rozhodl celý zápas

Domácí hráči do utkání vlétli a hosté už od začátku prohrávali. Už ve 13. minutě se prosadil Pavel Pokorný a poté Pavel Vondruška udeřil. Ve 36. minutě hosté dostali velkou naději, když se dokázal trefit hostující záložník Jaroslav Coural, Jiskra najednou byla zpátky v zápase. Ale o další minutu později, se hosté museli vrátit nohama na zem, když na 3:1 dokázal upravit Vojtěch Vondruška. A poslední gól v této polovině padl ve 44. minutě, zásluhu na tom má Tomáš Hille. Domácí hráči tak hostující hráče z Víru převálcovali jednoznačně 4:1.

Rožínka přidala gól, jinak byla neškodná

Dloní Rožínka ve druhém poločase zvolnila, domácí se už nehnali do gólových hodů, náskok měli dostatečný. Přesto přítomní diváci jednu branku ve druhém poločase. V 56. minutě se o 5. gól Dolní Rožínky postaral Jan Čermák. Poté se zápas už dohrál, další gól už nepadl. Domácí tak potvtrdili, že jsou favorité a doma porazili Jiskru poměrem 5:1.