1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Opatov přejel doma Moravské Budějovice B

14

V zápase mezi 0patovem a Moravskými Budějovicemi B došlo k jednoznačnému vítězství 0patova s skóre 5:0. Petr Jirka vynikl třemi brankami, čímž dosáhl hattricku a přispěl k vítězství svého týmu.

Domácí o dva góly lepší

V posledním podzimním kole se představili na domácím hřišti Opatova hostující Moravské Budějovice B. Hosté z Moravských Budějovic přijeli zabojovat o 3 body které by se jim nesmírně hodili. Domácí Opatov chtěl ale také urvat vítězství po nepříliš povedeném podzimu. Hosté začali aktivně, ale byl to domácí Opatov který v 9 minutě skóroval. Prosadil se Opatovský fantóm Petr Jirka . Poté se hrála hra od vápna k vápnu a moc vyložených šancí jsme v utkání neviděli. Až v 31 minutě Opatov využil brejku, to když domácí Petr Jirka vybídl nezištnou přihrávkou před prázdnou bránu Radka Pokorného a ten s klidem a přesností uklidil míč do prázdné branky. Do poločasové pauzy se šlo za stavu 2:0 .

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas se nesl v podobném duchu kdy Moravské Budějovice se snažili hrát ale chyběla jim finální a předfinální fáze. To domácí své šance využívali nezvykle dobře. V 59 minutě vsítil svou druhou branku v zápase Petr Jirka a skóre bylo 3:0. Poté se sk óre zastavilo a moc vyložených šancí nebylo. Moravské Budějovice se snažili skóre korigovat ale nebylo jim přáno v koncovce. Když už se zápas chílil ke konci Moravské Budějovice chybovali v rozehrávce a toho využil domácí kanonýr Petr Jirka a skoro z poloviny hřiště trefil odkrytou bránu a tím zkompletoval hattrick. 85 minuta 4:0 Poté se za domácí prosadil ještě Marek Řezáč v 88 minutě a stanovil tak konečné skóre na 5:0

FK Opatov
Wassebauer Silvester, trenér a hráč: Do utkání jsme vstoupili dobře a celkem rychle jsme dali branku. Soupeř byl velice kvalitní na míči a rychlostně nám dělal velké problémy. V tomto utkání jsme byly ale efektivní a vybojovali důležité 3 body.

FK Opatov
J. Plaček [-] - M. Kšír [-] , F. Šinkovský [-] , L. Zbožínek [-] , J. Tekal [-] , S. Wasserbauer [-] (83. D. Šaroun [-] ) , R. Pokorný [-] (79. M. Řezáč [-] ) , M. Malík [-] (64. M. Ježek [-] ) , A. Švaříček [-] , J. Horáček [-] , P. Jirka [-]

SK Moravské Budějovice B
K. Haza [-] - F. Nguyen [-] (66. F. Haza [-] ) , J. Tržil [-] , O. Fedra [-] , M. Řepa [-] , J. Benda [-] , M. Premar [-] , J. Liška [-] (60. O. Kvapil [-] ) , J. Kodajek [-] , M. Premar [-] , D. Kovács [-]

ŽK: 18. L. Zbožínek , 69. R. Pokorný - 18. M. Premar , 66. F. Nguyen , 71. O. Fedra .
Hráči zápasu: P. Jirka .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: SYROVÝ Ondřej - STŘECHOVÁ Natálie, OKOŠ Jaroslav (N).