12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Hostům z Jaroměřic vystřílela bod zahraniční akvizice. Drsné zranění domácího hráče Tomáše Dočkala

23. I. Večeřa , 48. M. Večeřa (p.) - 75. O. Badawi , 79. O. Badawi
14

Ve vyrovnaném zápase mezi Okříškami B a Jaroměřicemi nedokázali domácí udržet své dvougólové vedení, když Badawi Omar Estam Mustafa poslal Jaroměřice zpět do hry trefami na 2:2. Skvělý výkon obou týmů přinesl napínavý závěr utkání.

Domácí se ujali vedení

První poločas se odehrávala zejména bitva ve středu pole bez šancí. Nicméně se domácí dostali ve 25.minutě do vedení. Paděra vyzval Ivoše Večeřu, který utěšenou střelou z 20 metrů překonal plachtícího Kašparidiese. V závěru poločasu došlo ke zranění domácího Dočkala, který byl sestřelen Kalayem a byl sanitkou odvezen do nemocnice.

Hosté dokázali vyrovnat

Začátek druhé půle patřil domácím. Koreš byl faulován, sudí Nováček nekompromisně nařídil penaltu a Michal Večeřa zamířil přesně k tyči a i přesto, že gólman vystihl směr poslal domácí Benfiky do dvougolového vedení. Pak přišlo klasické zazdění několika šancí a po zásluze přišel trest. Dva centry do vápna během čtyř minut, dvě zakončení a Omar Badawi vyrovnal. Nutno podotknout, že před druhým gólem domácí neproměnili samostatný nájezd. Zbytek zápasu byli hosté jasně lepší a zejména střela Kalaye volala po rozhodnutí. Proti byla tyčka, která domácí zachránila. Ve vzrušujícím zápase tak mezi Okříšky B a Jaroměřicemi se sice Okříšky ujaly vedení 2:0, ale jejich radost byla krátce trvající. Jaroměřice se nevzdaly a bojovaly tvrdě, dokázaly srovnat skóre na 2:2. Obě mužstva předvedla skvělý výkon, což poskytlo divákům nezapomenutelný zážitek a ukázalo sílu a odhodlání obou týmů.

SK Huhtamaki Okříšky B
Fanoušek Okříšek: Čert vem výsledek, teď myslíme na Tomáše. Poraněné plíce nejsou úplně legrace.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Hambálek Tomáš, hráč: Těžké utkání, kdy jsme se nemohli dostat do tempa. Hosté měli několik prilezitosti, kdy mohli v klidu vzít všechny body, ale úplně přestali hrát. Proto jsme vyrovnali, a málem ještě brali všechny body po závěrečné střele Kalaye

T. Nevolka [-] - D. Šinkovský [-] , I. Večeřa [-] (78. B. Neubert [-] ) , J. Jeřábek [-] , M. Zeman [-] , J. Paděra [-] (58. P. Lorenc [-] ) , V. Jůza [-] , J. Jůza [-] , T. Dočkal [-] (46. M. Pařízek [-] ) , F. Koreš [-] , M. Večeřa [-]

M. Kašparides [-] - J. Procházka [-] - D. Vydra [-] , A. Milchevych [-] , T. Kalay [-] , T. Přibyl [-] , M. Doležal [-] , J. Stejskal [-] , V. Aujezdský [-] , J. Urbánek [-] , T. Hambálek [-]

ŽK: 75. M. Zeman , 75. T. Nevolka - 51. V. Aujezdský , 64. J. Urbánek , 68. A. Milchevych , 75. J. Machovec , 75. T. Kalay .
Hráči zápasu: T. Dočkal - O. Badawi .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nováček Ivo - PAŘÍZEK Marek, HOLEŠÍNSKÝ Marek (N).