11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

FŠ Třebíč B roznesla doma vedoucí Koněšín

12

V zajímavém zápase mezi FŠ Třebíč B a Koněšínem se na začátku zdálo, že bude bojovat o každý míč. Nicméně, FŠ Třebíč B se nakonec ujal vedení a po celkově pěti brankách utkání zakončil vítězstvím 5:1. Tato porážka znamenala pro vedoucího Koněšín velký úder, který může ovlivnit jeho pozici v soutěži.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Ve Vícenicích se odehrál zajímavý fotbalový duel, kde domácí Fotbalová škola Třebíč hostila tým Koněšín. První poločas byl plný napětí a vyrovnané hry na obou stranách. Hosté si připsali první branku zápasu po chybné rozehrávce domácích hráčů. Rychlý protiútok hostujícího týmu zakončil brankou Lazárek.Avšak domácí Třebíč se nevzdali a brzy odpověděli. Po skvělé individuální akci se Zerhau dostal k míči a překonal brankáře hostů střelou na zadní tyč. Poločas tak skončil remízou 1:1, což naznačovalo, že druhý poločas bude plný očekávání.

Domácí se po pauze rozstříleli

Druhá půle patřila výhradně domácím hráčům. Ve 67. minutě se Raitmajer prezentoval skvělou individuální akcí a vstřelil branku, která poslala domácí tým do vedení. O pouhých pět minut později se Zerhau znovu prosadil a zvýšil náskok Třebíče na rozdíl dvou branek. V 78. minutě se agilní útočník Stachovič dostal na střeleckou listinu a zvýšil skóre na 4:1 ve prospěch domácího týmu. V 79. minutě se na hřiště dostal Elvi Zykollari. Albánský útočník s řeckými kořeny žijící dlouhodobě v České republice. Pouhých 5 minut na hřišti stačilo odchovanci Olympiakosu Pireus ke vstřelení páté branky! Úspěšný majitel oblíbené Black House restaurace a filantrop si naskočil na centr z levé strany a zcela osamocený hlavičkou poslal míč do pravé šibenice. Fotbalová škola Třebíč zvítězila nad Koněšínem s konečným skóre 5:1. Toto vítězství znamená druhou porážku v soutěži pro tým Koněšín. Domácí tým předvedl krásnou kombinační hru po zemi a zaslouženě si odnáší tři body za vítězství.

TJ Koněšín
Dvořák Štěpán, hráč: První půle byla vcelku vyrovnaná dostali jsme se do vedení ale to se nám bohužel nepovedlo do přestávky udržet. Ve druhém poločase předvedli domácí pěkný kombinační fotbal a začali nás přehrávat což vyústilo ve vstřelení 4 branek. Nezbývá nic jiného než domácím pogratulovat k vítězství