7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Vedoucí Mohelno nezastavily ani Dukovany B

14

V zápase mezi týmy Mohelno a Dukovany B dominoval Marek Kopeček, který se trefil dvakrát a přispěl tak k výhře Mohelna 3:0. I s jeho dobrým výkonem se Mohelno dostalo do vedení již v prvním poločase a udrželo si ho až do konce zápasu

Domácí se ujali vedení

Mohelno přivítalo na domácí půdě rezervu z nedalekých Dukovan. Fanoušci obou táborů si derby nenechali ujít a dorazili v hojném počtu.Úvod zápasu vyšel lépe domácím, kdy nedorozumění hostů v 16. minutě vedlo k přečíslení 3 na 1, Marek Ondráček nahrával na volného Radima Waschera, který se sám proti gólmanovi nemýlil. Stav zápasu - 1:0. Poté následovala pasáž, kdy byli aktivnější hosté, ale žádnou větší šanci si nevytvořili. A byli to naopak domácí, kteří mohli navýšit skóre, ale jejich šance překazil dobře chytající Ondřej Ošmera, a tak oba týmy odcházely do kabin za stavu 1:0. Mohelno tak mělo našlápnuto k další výhře.

Domácí ještě skóre navýšili

Začátek druhého poločasu byl plný tvrdých soubojů a oba týmy chtěly urvat vítězství na svoji stranu. Mohelno mohlo hru uklidnit a zvýšit na 2:0, ale samostatný únik domácího útočníka vychytal Ondřej Ošmera. Drama pokračovalo až do 79. minuty, kdy hlavou zvyšoval na 2:0 Marek Kopeček. A byl to znovu Marek Kopeček, který krásnou střelou z 20 metrů vymetl šibenici hostující svatyně a navýšil na konečných 3:0. Mohelno si tak připsalo další 3 body a dále vede 3. třídu.  Zároveň to byl záživný fotbalový zápas pro fanoušky obou týmů. Gratulujeme týmu Mohelna k výbornému výkonu a vítězství 3:0 nad Dukovany B!

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: Derby na tvrdém a nerovném terénu jsme nezvládli dle našich představ. První půle byla vyrovnaná, ale po neodpískaném faulu jsme na chvíli přestali hrát a domácí pohodlně skórovali. Ve druhé půli jsme v podstatě nevystřelili na branku. Mohelno bylo směrem do předu o něco lepší a tak přidali další dvě branky a zaslouženě doma slavili další tři body.