5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

FŠ Třebíč překvapivě sestřelila Čáslavice na jeho hřišti

14

Duel mezi týmy Čáslavice a FŠ Třebíč přinesl nejen plno vzrušení, ale také mnoho gólů. Výsledný stav zápasu byl 2:7 (1:3) ve prospěch Třebíče.

Hosté otočili vývoj první půle

První branka padla ve 20. minutě a byl to Lukáš Raitmajer z FŠ Třebíč, kdo otevřel skóre zápasu, čímž poslal svůj tým do vedení 1:0. Lukáš Raitmajer pokračoval ve svém gólovém hodu a ve 29. minutě přidal druhý gól pro svůj tým, zvyšujíc vedení na 2:0. Hostující tým FŠ Třebíč byl v prvním poločase velmi aktivní a zápasu diktoval tempo.V 44. minutě přidal k těmto brankám Jakub Jurda z FŠ Třebíč třetí gól, což stav zvýšilo na 3:0. Domácí tým Čáslavice se však nenechal zlomit a Marcel Šimek snížil na 1:3 krátce před koncem prvního poločasu.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, a to zejména ze strany týmu FŠ Třebíč. V 55. minutě přidal svůj druhý gól v zápasu Filip Tomek, čímž stav zvýšil na 4:1. Lukáš Raitmajer pak dokončil hattrick v 57. minutě, což posunulo FŠ Třebíč do vedení 5:1.I přes snahu domácího týmu se hostující hráči ukázali být příliš silní. V 83. minutě přidal Dominik Adam šestou branku pro FŠ Třebíč a v 86. minutě se Zykollari Elvis postaral o sedmý gól. Odpovědí domácího týmu byla branka Otakara Buličky v 87. minutě, čímž stanovil konečný výsledek na 2:7 ve prospěch FŠ Třebíč. Třebíč tak opustila Čáslavice s vítězstvím a zaslouženě si připsala tři body. Domácí tým se snažil, ale nestačil na skvěle hrající soupeře. Zápas rozhodně nabídl dostatek gólů a emocí pro všechny fanoušky na stadionu. Čáslavice si tak připsala nečekaně druhou porážku za sebou. Třebíč si naopak připsala již druhou výhru v sezóně

SK Fotbalová škola Třebíč B
Růžička Michal, vedoucí: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Byli jsme aktivní na míči. Naše aktivita vyústila v první branku utkání. Pokračovali jsem v tlaku a do poločasu jsme vstřelili ještě další dvě branky. Bohužel jak to bývá, z poslední akce domácích jsme inkasovali. Bylo to naším uspokojením a vedením 3:0. Nebyla na hřišti potřebná koncentrace a dostali jsme branku do šatny. Na začátku druhé půle na nás soupeř nastoupil. Posilněn snížením z prvního poločasu. Úvodní tlak jsme přečkali a v rozmezí dvou minut jsme přidali další dvě branky. Vedení o čtyři branky soupeře položilo na lopatky a zbytek zápasu byl v čistě naší režii. Do konce zápasu jsme přidali další dvě branky. Bohužel se opakoval závěr prvního poločasu a v poslední minutě soupeř korigoval stav utkání na konečných 7:2 pro Fošku.

FK Čáslavice-Sádek
M. Obůrka [-] - D. Vald [-] (77. M. Hobza [-] ) , T. Rygl [-] (46. V. Podroužka [-] ) , J. Mach [-] , M. Busta [-] , M. Šimek [-] , P. Růžička [-] , M. Růžička [-] , M. Zikmund [-] , O. Bulička [-] , L. Mach [-]

S. Kuba [-] - D. Kudrna [-] , M. Lokaj [-] , P. Saitl [-] , V. Kopuletý [-] (46. A. Muška [-] ) - D. Adam [-] , M. Minář [-] , R. Havelka [-] (61. T. Krajčo [-] ) , L. Raitmajer [-] , F. Tomek [-] - J. Jurda [-] (69. E. Zykollari [-] ) -

ŽK: 15. T. Rygl , 53. M. Šimek - 11. V. Kopuletý , 24. M. Lokaj .
Hráči zápasu: F. Tomek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - VAŘBUCHTA Pavel (N), SVÍTIL Roman (N).