2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Okříšky B venku přehrály FŠ Třebíč B

13

Okříšky B dokázaly v souboji rezervních týmů porazit nováčka FŠ Třebíč po obratu 2:3

Domácí o gól lepší

Byli to právě domácí, kteří otevřeli skóre utkání. Ve 13. minutě kapitán týmu Robin Havelka proměnil přímý volný kop 1:0. Okříšky přitvrdili hru a hnali se za vyrovnáním. O 8 minut později propadla obrana Fošky a nechala zcela volného hostujícího Večeřu, který nadvakrát prostřelil fošáckého brankáře 1:1.  Hra se přelévala ze strany na stranu. Ve 30 minutě šel domácí Muška sám na brankáře Okříšek. Kličkou si položil brankáře, jenže ve stoprocentní šanci trestuhodně minul branku. Ve 45. minutě po kombinaci na pravé straně dostal ke střele zpoza šestnáctky fošácký Kühweg a střelou k tyči dal branku do „šanty“. Poločas skončil vedením domácích 2:1.

Hosté dokázali otočit zápas ve svůj prospěch

Druhý poločas se nesel ve znamení lehčí převahy Okříšek. Byl to právě střelec první branky Okříšek, který v 54. minutě po tečované střele vyrovnal na 2:2. V 77. minutě Okříšky dokonaly obrat. Po obrovské chybě domácí obrany šel sám na brankáře Hobza a nedal brankáři šanci 2:3 pro Okříšky. Foška se se dostala do závěrečného tlaku. Míče létaly okolo pokutového vápna bez kýženého vyrovnání. V 90. minutě hostující Molák surově fauloval na půlce hřiště a uviděl druhou žlutou kartu. Fošce se v posledních minutách nepodařilo vyrovnat, a tak se z vítězství v prvním podzimním kole radují hostující Okříšky v poměru 2:3

SK Fotbalová škola Třebíč B
Fanoušek FŠ Třebíč: Bohužel o poločase musel kvůli zranění střídat domácí brankář Kuba. Po jednom souboji, kdy hostující Molák trefil fošáckého brankáře do kolene, za kterou viděl první žlutou kartu.

S. Kuba [-] (46. . Křivánek [-] ) - A. Muška [-] , M. Lokaj [-] , L. Vrba [-] , D. Kudrna [-] - M. Hynek [-] , M. Ustohal [-] , T. Krajčo [-] , R. Havelka [-] , O. Kühweg [-] - J. Jurda [-] -