12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Horní Újezd využil v Blatnici přesilovku k zisku tří bodů

54. M. Sova (p.) - 49. Š. Čermák , 76. Š. Čermák , 90. A. Bartes
18

V sobotním utkání mezi týmy Blatnice a Horní Újezd bylo vidět plno vzrušujících momentů a dramatických zvratů. Utkání skončilo výsledkem 1:3 ve prospěch hostujícího týmu

První půle branku nepřinesla, domácí šli do desíti

Utkání začalo opatrně. Hosté dokázali využít vyloučení domácího hráče Jiřího Holíka z 24. minuty.První poločas utkání byl vyrovnaný, ačkoli žádný z týmů nedokázal otevřít skóre.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

V 49. minutě druhého poločasu se však Šimon Čermák z hostujícího týmu prosadil a poslal svůj tým do vedení 0:1. Domácí tým však nechtěl rezignovat a dokázal vyrovnat stav na 1:1 v 54. minutě, když Milan Sova proměnil pokutový kop. Ovšem, hostující tým se nevzdával a dál bojoval o vítězství. Ve 76. minutě Šimon Čermák znovu skóroval, posílil vedení svého týmu na 1:2 a zvýšil napětí na hřišti. V posledních chvílích utkání, v 90. minutě, pak Adam Bartes pečetil vítězství hostů třetí brankou, čímž stanovil konečný výsledek na 1:3. Zápas byl velmi napínavý a dramatický, přinesl fanouškům mnoho emocí a ukázal sílu a odhodlání obou týmů. I přes vyloučení domácího hráče se utkání nenechalo ovlivnit negativními momenty a hráči pokračovali v boji na hřišti až do posledního hvizdu rozhodčího. Tímto vítězstvím si hostující tým Horního Újezdu připsal důležité body do tabulky a ukázal svou sílu a kvalitu. Naopak domácí tým z Blatnice bude muset analyzovat své chyby a pracovat na zlepšení před dalšími zápasy, aby se mohl vrátit na vítěznou vlnu. Takto dramatická utkání jsou tím, co fotbal dělá tak vzrušujícím a nezapomenutelným pro fanoušky i hráče. Přinášejí radost ze hry, emoce a napětí, které jsou nedílnou součástí tohoto krásného sportu.

TJ Sokol Horní Újezd
Hradecký Pavel, hráč: Za hezkého počasí se naši fanoušci tentokráte hezkého fotbalu nedočkali. Domácí se snažili hrát aktivně a hodně nás napadat, nám se naopak nedařilo rozehrávat a i nahrávka v prvním poločase dosti vázla. Kdo přišel později, ani nemohl poznat rozdíl jednoho hráče. Domácí i v oslabení nepřestávali s aktivní hrou a do kabin se tedy šlo smírně. Ve druhém poločase svitla naděje na lepší minuty. Ujali jsme se vedení, avšak domácí brzy srovnali. Časem už se něco podařilo, naše obrana přísně dirigována kapitánem Jiřím Pivoňkou už šlapala, jak by měla. A právě z ní dostal kanonýr ŠČ11 nádherný míč za obranu, strhl vedení na naši stranu. Nevím, kde domácí brali energii, ale šli za vyrovnáním. To utnul až v 90.minutě Adam Bartes. My tedy splnili cíl, odvážíme 3 body, ale klobouk dolů před houževnatostí Blatnice, zejména útočného dua Sova-Trnka