9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Po divokém úvodu otočily Nové Syrovice zápas v Předíně

16

Ve vyrovnaném zápase mezi týmy Předín a Nové Syrovice se Nové Syrovice dokázaly prosadit v závěrečných fázích, získaly vítězství 3:2. Přestože Předín vedl po prvním poločase 2:1, Nové Syrovice dokázaly zvrátit vývoj zápasu a odnést si cenné tři body.

Počáteční přestřelka lépe pro domácí

V 9. kole Okresního přeboru přivítali domácí při pouťovém utkání soupeře z Nových Syrovic. Ten kdo se o chvíli opozdil mohl litovat, protože už v první minutě vybojoval v souboji míč Ondřej Vrbka a poslal jej za záda Nováka. Hosté na sebe nenechali dlouho čekat a v 6. minutě vyrovnal skóre z pokutového kopu po faulu Houserek. Tento stav netrval dlouho a hned v 8. minutě poslal do malého vápna míč Tomáš Vrbka. Jeho přihrávku pak na přední tyči poslal patičkou do brány Dvořák. Ve 31. minutě přišla další vážnější šance domácích, kdy z otočky střílel Vrbka, jeho pokus však zmařila pozorná hostující obrana. Ve 38. minutě měl na kopačkách třetí branku domácích opět Vrbka, jeho střela z první šla však těsně nad.

Hosté otočili zápas ve svůj prospěch

V 51. minutě měl velikou šanci domácích Dvořák, který však míč na malém vápně nedokázal usměrnit za záda Nováka, ale jen ho srazil před sebe. V 54. minutě hosté dokázali skóre vyrovnat, kdy se domácí obrana nedohodla, Janoušek této příležitosti využil a poslal míč za záda Michálka. V 73. minutě strhnul vedení na stranu hostů Dubský, který vyslal střelu osamocen na velkém vápně. Trajektorii jeho pokus však ještě před domácím brankářem pozměnil Sosnar. V 77. minutě přišla rána pro domácí v podobě druhé žluté karty pro Šindeláře. Závěr utkání přinesl ještě tlak domácích, kteří už však vyrovnat nedokázali.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: První poločas nám vyšel, podařilo se dát velmi rychle gól a také odpovědět na naši chybičku, kterou hosté potrestali v podobě penalty. Bohužel druhý poločas už takový nebyl, hodně jsme se přizpůsobili soupeři a začali nakopávat míče, které se nepodařilo vybojovat. Nakonec jsme ještě dostali poměrně přísnou červenou kartu, proto bylo velmi obtížné vyvinout závěrečný tlak, kterým by jsme skóre vyrovnali.