7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Předín jasně přehrál Třebelovice

10. P. Šindelář , 53. O. Vrbka (p.) , 88. J. Jurka (vl.)
18

Předín zaznamenal výrazné vítězství s výsledkem 3:0 v nedávném zápase. Jejich výkon byl pozoruhodný a zanechal dojem výborného týmu schopného dosáhnout úspěchu na hřišti.

Domácí se ujali vedení

Oba týmy se do zápasu spustili s vervou a první gólovou situaci domácích připravil Dohnal, jeho pokus však včas zlikvidoval Nesiba. O první branku zápasu se postaral Šindelář, která mířil hlavou z dlouhého autu přesně di vinglu. První vážnější šance hostů přišla ve 27. minutě, kdy po rohovém kopu na zadní tyči hlavičkoval Liška, jeho pokus však pohotově vyrazil domácí brankář. Další šance hostů se naskytla o dvě minuty později, kdy z dálky pálil Jurka avšak ani dorážku této střely se hostům do sítě nepodařilo protlačit. Domácí měli zřejmě slabší chvilku, protože hned z následujícího rohu měl šanci snížit Tesař, jeho střelu však opět pohotovým zákrokem vyrazil Michálek.

Domácí ještě skóre navýšili

Domácí opět na začátku druhého poločasu navýšili tlak a vedení domácích navýšil Vrbka na dva nula  z pokutového kopu. V 65. minutě se k hostujícímu Mácovi odrazil míč na velké vápno, ten však střelou z první trefil pouze brankáře. Další příležitost měl opět Máca o 3 minuty později, tentokrát z úhlu, ale ani tento pokus mu nevyšel. Další zaváhání domácí obrany přišlo v 70. minutě, kdy si nepohlídali nabíhajícího Lišku, ten však svůj samostatný nájezd neproměnil a nechal vyniknout domácího brankáře. V závěru zápasu při nešťastném odkopu nastřelil hostující brankář jednoho ze svých spoluhráčů, od kterého se míč odrazil zpět do brány.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Po počátečním oťukávání jsme udeřili ze standartní situace. Po zbytek prvního poločasu byla hra vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Na začátku druhého poločasu nás soupeř zatlačil a vypracoval si několik slibných šancí, které zlikvidoval skvěle chytající brankář. Hrozili jsme spíše z brejků, kdy po jednom z výpadů jsme navýšili vedení z pokutového kopu. K poslednímu gólu přispěl náš závěrečný tlak, kdy si soupeř vstřelil vlastní gól. Celý tým odvedl výborný výkon, za který si zaslouží pochvalu.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Od začátku utkání jsme nezachytili tempo hry, domácí byli všude rychleji a když přičtu naše neproměněné gólovky, zaslouženě domácí zvítězili.

Předín
L. Michálek [-] - M. Šindelář [-] , F. Dvořák [-] , P. Šindelář [-] , T. Vrbka [-] (65. V. Kos [-] ) , M. Dohnal [-] , O. Vrbka [-] , V. Vídenský [-] (86. O. Obůrka [-] ) , K. Babor [-] (77. D. Tomek [-] ) , V. Hekrle [-] (65. R. Michálek [-] ) , P. Machovec [-] (86. P. Eis [-] )

M. Nesiba [-] - D. Smetana [-] , M. Máca [-] , K. Tesař [-] (59. O. Kemsa [-] ) , M. Kabelka [-] (78. D. Janíček [-] ) , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , K. Skoumal [-] , M. Liška [-] , T. Brychta [-] (78. K. Veselý [-] ) , R. Jurka [-]

ŽK: 51. M. Dohnal - 31. R. Jurka , 53. D. Smetana , 55. K. Skoumal , 73. J. Rakušan .
Hráči zápasu: O. Vrbka .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: KALINA Oldřich - KRATOCHVÍL Jakub, VÍDENSKÝ Bohumil.