4.kolo, Pražský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Mladíci z Hájí si odvážejí další výhru

65. V. Kohout - 18. L. Jirák , 38. D. Vrzal , 42. A. Krejzl , 57. D. Klikar , 90. D. Veselý
4

Mladý tým, který nastoupil za dobře hrající rezervu FC Háje JM předvedl další solidní výkon se spousty branek. Tentokrát to odnesl Újezd nad Lesy B

Rezerva Hájí se veze na skvělé vlně výsledků, vždyť po třetím kole měli tři presvědčivé výhry s rozdílem skóre +8. V Újezdě nad Lesy tomu nebylo jinak. Tým Hájí s věkovým průměrem necelých 20 let na domácí vlétl. Po gólech Lukáše Jiráka, Daniela Vrzala a Adama Krejzla vedli hosté o poločase 0:3.

Hostující trenér Ladislav Vizvari o poločase udělal 4 změny a i přes lepší výkon domácích pohodlně kontrolovali zápas. Davidal Klikar v 57. minutě ujistil vedení hostů a hosté tak vedli už 0:4. Domácí Vratislav Kohout korigoval výsledek gólem na 1:4 v 65.minutě. Kosmetickou úpravu skóre přidal v 90.minutě David Veselý

FK Újezd nad Lesy B
Kryštof Polák (hráč): Béčko Hájí se neskutečně zvedlo a i když byl jejich tým plný mladých klůků, tak měli vysokou kvalitu. První poločas jsme byli bez zápalu a bez chuti. Druhý poločas jsem odehráli lépe. Věřím, že kdyby náš výkon byl stejný po celou dobu zápasu jako v druhém poločase mohlo to dopadnout napínavějším výsledkem

FC Háje Jižní Město B
Petr Lojda (vedoucí mužstva): Náš mladý tým( ø19,7 let) byl po celý zápas výrazně lepší. Jen vinou zbrklosti a z přemíry snahy špatně zvoleného zakončení šancí, nebyl výsledek dvouciferným. Domácí skórovali z ojedinělé šance.

J. Roman [-] - M. Veselý [-] (40. T. Zeman [-] ) , K. Polák [-] , M. Veselovský [-] , V. Kohout [-] , V. Vlk [-] (46. J. Heteš [-] ) , J. Vojta [-] , M. Grečl [-] , J. Sádlo [-] , J. Moudrý [-] , M. Caldr [-]

F. Kincl [-] - A. Krejzl [-] (46. J. Danda [-] ) , D. Klikar [-] , K. Kepka [-] (46. D. Pešek [-] ) , D. Kolář [-] (46. V. Uhlíř [-] ) , F. Kačerovský [-] , O. Brooks [-] , D. Lacko [-] (46. D. Veselý [-] ) , L. Jirák [-] , D. Vrzal [-] (60. V. Schrojf [-] ) , V. Hůlka [-]

ŽK: 40. J. Sádlo .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOŠAŘ Karel - MATĚJKA Michal, HÁJEK Michal.