3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

--

3. J. Groda , 39. J. Groda , 45. J. Groda , 52. E. Kerage , 59. J. Groda , 67. J. Hrubý , 74. J. Groda - 28. R. Štalmach
17

Jindřichov sice vyrovnal na 1:1. Pak ale Krnov začal dominovat a vsítil ještě šest branek.

Krnov vedl o dvě branky

Krnov přivítal ve svém prvním letošním domácím zápase mužstvo z Jindřichova. Domácí se dostali do vedení už po třech minutách, když Jakub Rolný vysunul do úniku Grodu, který obstřelil brankáře Zábranského - 1:0. Pak se hra přelévala mezi šestnáctkami a další šanci si vypracoval Krnov ve 20. minutě, když po rohovém kopu nedokázal Garba poslat míč hlavou do sítě. Jindřichov vyrovnal ve 27. minutě, když Šmíd poslal po straně míč do běhu Barvíkovi, který jej zatáhl, jeho centr zblokovala hostující obrana ke zcela volnému Štalmachovi, jenž umístil míč do prázdné branky - 1:1. Jindřichov pak mohl dvakrát strhnout vedení na svou stranu. Nejdříve po centru Štalmacha hlavičkoval Šmíd vedle. Stejně dopadl Šmíd i po centru Tilkeridise. Ve 37. minutě po kombinaci Kerageho a Grody, skóroval druhý jmenovaný - 2:1. Hned za minutu vysunul Groda Kovala, který ale netrefil cílené zařízení. V závěru poločasu našel Kubík na šestnáctce Grodu, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a završil svůj hattrick - 3:1.

Krnov navýšil výhru

Druhý poločas už byl zcela v jednoznačně v režii Krnova. V první šanci se objevil Hrubý, ale netrefil hostující svatyni. V 52. minutě už mohli domácí fotbalisté zvednout ruce nad hlavu, když Groda z lajny nahrál Keragemu, jenž skóroval - 4:1. Po hodině hry pak tvrdou střelu Hrubého vyrazil Zábrasnký jen před sebe a Groda pohotově vrátil míč do brány - 5:1. Za dvě minuty pak kombinaci nacentroval Hrubý míč na Grodu, který neuspěl na malém vápně. V 67. minutě udělal chybu hostující obrana, míč se dostal k Hrubému, který si míč zasekl a obhodil brankáře Zábranského - 6:1. Za pět minut vznikl velký závar v hostujícím pokutovém území, ale ani Čevela, a ani po něm Groda míč do brány nedotlačili. V 75. minutě utekl hostující obraně Říha, jenž našel před brankou Grodu, který vsítil svůj pátý gól v zápase - 7:1. V 82. minutě po centru Hrubého orazítkoval břevno Kerage. V závěru ještě Koval z dvaceti metrů minul bránu.

Krnov jede v příštím kole do Hradce. Jindřichov bude hostit Lichnov.

FK Kofola Krnov B
Martin Lhotka (trenér): Zcela zasloužená výhra. Měli jsme balon více na noze. Soupeř hrozil z brejků. V prvním poločase jsme se ještě hledali, ve druhém už jsme dominovali.

TJ Slezan Jindřichov
Vítězslav Boháček (kapitán): První poločas byl ještě z naší strany jakž takž. Góly jsme dostali bohužel po našich chybách. Ve druhém už to bylo zcela jednoznačné na jednu branku. Odpali jsme fyzicky, naproti tomu oni to oživili a bylo to vidět.

Š. Rolný [-] - J. Garba [-] , M. Burian [-] , L. Zavadil [-] , D. Čevela [-] , O. Kubík [-] - J. Rolný [-] , T. Kolbasa [-] (10. J. Koval [-] ) , J. Grulich [-] - J. Groda [-] , E. Kerage [-]

D. Zábranský [-] - M. Čech [-] , K. Barvík [-] , V. Boháček [-] , M. Hricko [-] (31. K. Čanaklis [-] ) , M. Kuřec [-] , T. Kusenda [-] , P. Lapuník [-] , M. Šmíd [-] , R. Štalmach [-] , M. Tilkeridis [-]

Hráči zápasu: J. Groda .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: CHLEBOVSKÝ Bohumír - PORUBEK Václav, ROBENEK Bohumil.