3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Zápas byl zrušen

Budišov tenisově porazil Bruntál

13. T. Černoch , 20. J. Dvořák , 25. A. Levák , 36. P. Pizur , 81. J. Kuric , 89. J. Kuric - 65. M. Hofmann
16

Budišov na hřišti po celý zápas dominoval, a odměnou mu byla výhra o pět branek.

Budišov vedl o čtyři branky

Budišov přivítal ve svém prvním domácím zápase sezóny mužstvo z Bruntálu. Hosté přijeli s hodně mladým týmem, kdy nejstaši hráč byl narozen v roce 2000. Budišov hned od počátku pevně třímal taktovku zápasu ve svých rukách. Už po deseti minutách centr Kurice z pravé strany poslal Dvořák nad hostující břevno. Pak už začaly padat branky. Ve třinácté minutě se po pravé straně prohnal Kuric a gólově namazal Černochovi, jenž byl nemilosrdný – 1:0. Za sedm minut odcentroval Černoch na Dvořáka, jenž zkušeně uklidil míč k tyči – 2:0. Ve 25. minutě Eduard Levák vyslal do úniku bratra Aleše, který mazácký nájezd proměnil – 3:0. Deset minut před přestávkou pak utekl po pravé straně Aleš Levák, který načechral míč pro Pizura, který prostřelil brankáře Dolanského – 4:0.

Budišov náskok navýšil

Do druhého poločasu Budišov sice prostřídal, ale na jeho hře to nebylo vidět a nadále diktoval tempo hry. Domácí se dostali do šance hned ve 46. minutě, když Pizur střílel těsně vedle hostující tyčky. Bruntál se nakrátko nadechl v 65. minutě, když se do listiny střelců zaspal Hofmann – 4:1. Budišov se tím nenechal vykolejit a devět minut před koncem zleva Pizur nabil Kuricovi, který dopravil míč za záda Dolanského – 5:1. V závěru utkání navedl Huťa balon na střed a před vápnem přenechal míč Kuricovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 6:1.

Budišov jede příští kolo do Opavy. Bruntál bude hostit Zlatníky.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Tomáš Přikryl (vedoucí týmu): Dneska jsme si připsali zcela zaslouženou výhru. V poločase jsme prostřídali, kdy jsme dali šanci našim mladým, kteří nás nezklamali a dokázali to dohrát v pohodě dokonce.

MFK Bruntál B
Mikuláš Horyň (trenér):

M. Němeček [-] - A. Levák [-] (46. D. Huťa [-] ) , P. Lenděl [-] , J. Kuric [-] , E. Levák [-] , J. Dvořák [-] (58. J. Němeček [-] ) , T. Černoch [-] , J. Vondrouš [-] , D. Chung [-] , T. Skácel [-] , P. Pizur [-]

D. Dolanský [-] - T. Zapletal [-] , T. Unverdorben [-] , F. Pawlita [-] , M. Kučera [-] , R. Cápek [-] , T. Prosecký [-] , J. Kaluža [-] , J. Duhajský [-] , S. Slovák [-] , M. Hofmann [-]

Hráči zápasu: T. Černoch .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ZÁVODNÝ Vít - HUDEČEK Vojtěch (N), SALLES Kamil (N).