3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Urban pěti góly sestřelil Vítkov

28. R. Urban , 32. R. Urban , 51. R. Urban , 57. R. Hendrych , 70. J. Quis , 77. R. Urban , 83. R. Urban
16

Slavkov po půli vedl o dvě branky. Po přetávce pak ještě přidal dalších pět branek.

Slavkov vedl o dvě branky

Vítkov hostil ve svém prvním letošním domácím zápase mužstvo ze Slavkova. Hosté hned od začátku na hřišti dominovali, a neproměnili několik šancí. Své příležitosti zazdili Urban, David Marek a Hendrych. Vítkov se dostal k ohrožení branky po čtvrthodině hry, ale střela Jakuba Hučika doputovala jen doprostřed, kde stál připravený Borč. Účet zápasu otevřel po dvaceti osmi minutách po prostrčení Davida Marka kanonýr Urban, který načal svůj střelecký koncert – 0:1. Za čtyři minuty nepovedený centr Urbana skončil za zády překvapeného brankáře Snášela – 0:2. Po druhé brance se dostal do největší šance domácích Ondřej, ale v samostatném nájezdu ho vychytal gólman Borč. V závěru poločasu pak po rohovém kopu Borč vyboxoval míč na kopačky Mikulenky, který ale míč do brány nedostal.

Slavkov vedení navýšil

Ve druhém poločase se už Vítkov vůbec k ničemu nedostal a Slavkov pěti góly ještě svůj náskok výrazně navýšil. Šest minut po přestávce vnikl dravě Urban do vápna, kde byl faulovaný a sám postižený pak penaltu zkušeně zavěsil do sítě – 0:3. V 57. minutě Jan Král přistrčil míč Hendrychovi, z jehož střely se míč zatřepetal až v síti – 0:4. Dvacet minut před koncem zápasu posunul Jan Král balon do vápna Quisovi, jenž uklidil míč do brány – 0:5. V 77. minutě do třetice Jan Král v roli nahrávajícího a tentokrát v roli zakončovatele byl Urban – 0:6. Poslední sedmou trefu si připsal na konto opět kapitán Urban, který z rohu šestnáctky poslal míč do sítě – 0:7.

Vítkov jede příští kolo do Velkých Hoštic. Slavkov bude hostit nováčka ze Staré Vsi.

TJ Vítkov
Lukáš Böhm (trenér): Slavkov nás dneska přejel ve všech směrech. Byl jednoznačně lepším týmem. My skládáme zcela nový tým a dneska se to bohužel pojevilo, kdy dorostenci ještě nejsou tak zkušení.

TJ Sokol Slavkov
Radoslav Urban (kapitán): Od začátku to byla jednoznačná záležitost, to jsme ještě nějaké své šance neproměnili.