13.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Šebkovice nadělily kanára

15

Domácí nadílku rozdělili rovnoměrně do obou poločasů.

Domácí po půli vedli

Šebkovice šly do zápasu v roli favorita, ale čekal je Měřín, který se po nepovedeném vstupu zvednul a vystoupal až do středu tabulky. Domácí však hned od úvodu udávali tempo hry a stříleli i branky. Už v 6. minutě byl na konci šebkovické útočné akce střelec Kotačka - 1:0. Šebkovičtí zlomili hosty po půl hodině hry, kdy přidali další dvě branky. Ve 28. minutě se trefil mladý Krryštof Rygl - 2:0. Za další čtyři minuty na něj navázal rychlonohý Bartejs a domácí vedli o tři branky - 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí přidali po přestávce další tři branky. Hned dvě minuty po začátku druhého poločasu překonal Simandla pohotový Říha - 4:0. Zbytek zápasu už patřil Uhlířovi. Ten nejprve v 58. minutě přidal pátý gól domácích - 5:0. Ten samý hráč také pečetil výsledek zápasu v poslední minutě, když využil rozhozené obrany Měřína - 6:0.