12.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Bedřichov se drží v čele

15

Náměšť se držela, ale nakonec těsně prohrála.

Domácí po půli vedli

První velkou šanci zápasu promarnili hosté. Po čtvrthodině hry se do tutovky na hranici vápna dostal Martin Homola, ale nemířil přesně. Hned z protiútoku po centru Vorálka mířil mimo i Neuwirth. Pak se v tutovce po dalším centrovaném balónu objevil Mareš, ale ani on se hlavičkou nedokázal vejít mezi tři tyče. Až se po centru v 25. minutě dostal po zaváhání hostující obrany dostal do samostatného úniku Vorálek, který prostřelil gólmana Štolfu - 1:0. Záhy se dvakrát v šanci objevil Pavlíček, ale ani jednou z toho změna stavu skóre nebyla.

Domácí si vedení pohlídali

Po deseti minutách druhého poločasu mohl poslal Bedrníky do dvoubrankového vedení Jakub Göth, ale jeho střelu ze standardky mu vyrazil na roh Štolfa. Pak už ale k vidění moc šancí nebylo. Bedrníci vsadili na poctivou defenzívu, na kterou hosté po zbytek času nedokázali najít recept, a to ani z tlaku v závěru zápasu. Takže Tomáš Bartoň si mohl připsat další vychytané čisté konto.

TJ Sokol Bedřichov / web

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Na velmi špatném terénu se hrálo vyrovnané utkání, domácí spoléhali na rychlý přechod do útoku a po jednom z brejků šli v prvním poločase do vedení. Po přestávce se obraz hry nijak neměnil, jenom domácí s blížícím se koncem měli strach a výsledek a rezignovali na útok. V poslední čtvrthodině byl tlak hostů sice velký, ale zasloužené vyrovnání nepřinesl, a tak se domácí probránili a prozdržovali ke třem bodům.