12.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

--

Šlágr kola pro Šebkovice

15

Souboj týmů z čela tabulky vyzněl lépe pro hosty, kteří rozhodli ve druhém poločase.

Po půli nerozhodně

Hosté vstoupili do zápasu výborně. Po míči rozhodčího si dvakrát rychle nahráli a Venhoda zpoza vápna trefil horní růžek branky - 0:1. Následně se hrálo bez větších šancí, až ve 26. minutě srovnal po standardní situaci Zikmund - 1:1. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Hosté po přestávce rozhodli

V úvodu druhého poločasu se opět hrál bojovný fotbal bez vyložených šancí. V 65. minutě propadl výkop Šebkovic až za obranu domácích a Říha se tváří v tvář golmanovi nemýlil - 1:2. V 78. minutě přidal pojistku na 1:3 rozdílový Uhlíř. Tři minuty před koncem došlo k nedorozumění obrany Šebkovic s brankářem, k míči se dostal Molnár, který byl faulován ve vápně a Bory měly poslední šanci zápas zdramatizovat. Klubal však Ochranovu penaltu lapil a zápas tak skončil 1:3. Šebkovice se díky tomu posunuly na druhé místo o jeden bod před třetí Bory.

TJ Družstevník Bory
Realizační tým: Přes dobrou obranu Šebkovic jsme si příliš šancí nevytvořili. Hosté se spoléhali na rychlý přechod dopředu a kreativitu Uhlíře. Své šance využili a zaslouženě zvítězili.

TJ Sokol Šebkovice
Václav Říha (hráč): V Borech nás čekal těžký zápas i díky větru a nepříjemnému slunci nízko nad obzorem, nicméně vstup do zápasu se nam povedl a v druhé minutě jsme šli do vedení. Po té se nám moc nedařila kombinace a toho dokázali domácí využít a srovnat stav. V druhém poločase jsme dali dva góly a rozhodli o vítězství. V závěru ještě náš brankář dokázal chytit penaltu.

M. Pokorný [-] - H. Ráček [-] (43. T. Molnár [-] ) , P. Viliš [-] , V. Bodnar [-] , M. Ochrana [-] , J. Starý [-] (61. M. Špaček [-] ) , A. Novotný [-] , F. Zikmund [-] , V. Procházka [-] , J. Novotný [-] , P. Prokop [-] (72. T. Požár [-] )

K. Klubal [-] - K. Rygl [-] , J. Uhlíř [-] , Š. Dvořák [-] , L. Venhoda [-] , M. Rybka [-] , M. Pánek [-] , T. Kotačka [-] , V. Němec [-] (86. Z. Maule [-] ) , V. Říha [-] (73. M. Bartejs [-] ) , D. Bílek [-]

ŽK: 17. V. Bodnar , 67. P. Viliš , 75. T. Požár - 12. T. Kotačka , 50. M. Pánek .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: FRYČ Vlastimil - MUZIKÁŘ Ondřej, DVOŘÁK Miloš.