11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Třebíč prohrála v Budišově

17

Hosté vedli, ale nakonec odjíždějí bez bodu.

Po půli nerozhodně

Okresní derby začali lépe hosté z Třebíče, a to když zaváhání domácí obrany potrestal Kremláček v 11. minutě - 0:1. Hosté drželi míč více na svých kopačkách, ale žádnou stoprocentní šanci si nevytvořili, a tak se domácímu celku podařilo v 36. minutě vyrovnat skóre, a to když se prosadil Holubář - 1:1. Tento výsledek vydržel až do konce první půle.

Domácí po přestávce rozhodli

Obrázek druhé půle začal stejně jako té první, Třebíč držela balón na svých kopačkách, ale žádnou gólovou šanci si hosté nevytvořili. V 58. minutě se po pěkné akci prosadili domácí po centru Hrádka skóroval třebíčský odchovanec v barvách Budišova Samuel Dušovský - 2:1. Zbytek zápasu už domácí hráli v zataženém bloku a zahustili střed hřiště. V 90. minutě předvedl sólovou akci Hrádek, kdy doslova přesprintoval přes celé hřiště s míčem u nohy a dal zápasu nádhernou tečku tím, že skóroval na konečných 3:1.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Dnešní zápas bych okomentoval způsobem, že Třebíč držela míč na kopačkách, ale my jsme dávali góly a navíc když přidáme do našeho výkonu obrovskou bojovnost a obětavost, tak jsme schopni sbírat body každé kolo. Cely tým dnes bojoval, ale vyzdvihl bych dnešní výkon Romana Hrádka, který měl divizní parametry.

P. Bajer [-] - P. Mucha [-] (64. V. Zahrádka [-] ) , Z. Mucha [-] , S. Dušovský [-] , T. Svoboda [-] (83. L. Votava [-] ) , J. Večeřa [-] , J. Dufek [-] , V. Musil [-] , T. Nováček [-] , M. Holubář [-] , R. Hrádek [-]