11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

69. F. Kříž (p.) - 10. V. Pavlíček , 70. R. Diviš
18

Domácí dokázali po přestávce srovnat, ale na bod sahali jen minutu.

Hosté po půli vedli

Hosté se už v druhé minutě dožadovali penalty po zákroku ve vápně na kapitána Diviše, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. O pět minut později se v jasné šanci na malém vápně zjevil Axman, ale pálil mimo, a tak záhy přišel trest. Po spolupráci Doška s Divišem otevřel šajtlí gólový účet zápasu Pavlíček. Pro kterého to byla už třetí trefa v sezoně - 0:1. O pět minut později z voleje na hranici vápna pálil Vorálek, ale jeho střela prosvištěla těsně vedle tyče domácí svatyně. Těsně před koncem první půlhodiny domácí po rohu rozvlnili síť, ale branka po rohu kvůli faulu ve vápně na brankáře neplatila. Deset minut před koncem prvého dějství čaroval na brankové čáře Šána, a nakonec z brankové čáry vykopával míč do bezpečí Göth. Domácí měli v té době více ze hry, tlačili se do koncovky, ale hosté vedení ubránili, i když Pavlíček tři minuty před půlí mohl zvýšit, ale domácího gólmana nepropálil.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce poslal v 55. minutě  do sóla Tesař Diviše, ale ani ten nedokázal vyzrát na brankáře Jemnicka. Domácí se vyrovnání dočkali v 69. minutě, kdy fauloval ve vápně Štěpánek a zkušený František Křiž rozradostnil domácí tribunu - 1:1. Jenže hned z protiútoku vrátil vedení na bedrníkovskou stranu po centru přesnou hlavou k tyči Diviš a vstřelil tak už svou dvanáctou branku v podzimní části soutěžního ročníku - 1:2. Poslední dvacetiminutovka přinesla hodně emocí, a to jak na hřišti, tak i v hledišti. Domácí byli lepším týmem, tlačili se za vyrovnáním, ale hostující defenzíva jim žádnou vyloženou příležitost už nenabídla. Zápas proto skončil výhrou hostí, která byla v součtu už pátá v řadě.

TJ Sokol Bedřichov / web

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl (trenér): Sehráli jsme koněčně zápas s jehož výkonem jsem byl spokojen. My máme momentálně problém se střílením branek. Naopak stále děláme chyby v obraně a soupeř je dokáže potrestat. Bedřichov tak z minima vytěžil maximum a my si tak na body musíme počkat....

TJ Sokol Bedřichov
Petr Šána (brankář): Od nějaké 80. minuty jsem se modlil, aby se nenaplnil stejný scénář jako v minulé sezóně. Věřil jsem, že to už uhrajeme, protože jsme zase o rok zkušenější, a to se nakonec potvrdilo.

T. Tesař [-] - D. Nekula [-] (79. O. Tesař [-] ) , R. Menčík [-] , T. Süssenbek [-] , V. Toman [-] - S. Křivánek [-] , S. Lang [-] (66. M. Dřímal [-] ) , D. Vacuška [-] - M. Jindra [-] , F. Kříž [-] , M. Axman [-] -

P. Šána [-] - V. Pavlíček [-] , R. Diviš [-] , D. Tesař [-] (79. D. Šaroun [-] ) , M. Neuwirth [-] (87. M. Kolman [-] ) , V. Došek [-] , J. Vorálek [-] , P. Štěpánek [-] (74. L. Dvořáček [-] ) , J. Mareš [-] , J. Vodička [-] , J. Göth [-]

ŽK: 33. M. Jindra , 60. R. Menčík - 49. J. Mareš , 64. R. Diviš , 69. P. Štěpánek , 84. J. Vorálek , 89. J. Göth .
Počet diváků: 152. Rozhodčí: KADLEC Michal - ŠETEK Jiří, LIŠKA Zbyněk.