10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

30. T. Simandl (p.) , 57. V. Čurda - 21. M. Holubář , 88. M. Holubář
19

Domácí otočili průbeh zápasu, ale Holubář v závěru dokázal srovnat.

Po půli nerozhodně

Hosté přijeli do Želetavy s jasným záměrem a domácím se v první půli nedařilo. Za to byli potrestáni ve 21. minutě, kdy se do šance dostal Holubář a překonal Partla v domácí bráně - 0:1. Domácí srovnali po půl hodině hry, kdy byl domácí hráč podražen ve velkém vápně a sudí Šimek odpískal penaltu, ke které si stoupnul kapitán Želetavy Simandl a proměnil ji - 1:1. Domácím branka pomohla, ale do poločasové pauzy další nepřidali.

Hosté v závěru srovnali

V 57. minutě domácí potvrdili zlepšený výkon druhou brankou, jejímž střelcem byl Vojtěch Čurda, na jehož zaknčení byl hostující gólman Bajer krátký - 2:1. V náledujících minutách mohla Želetava utkání rozhodnout, ale ve třech tutových šancích selhala. Za to byli domácí potrestáni v 88. minutě, kdy hosté dostali míč k Holubářovi a ten se trefil v utkání podruhé - 2:2.

Sokol Želetava
Aleš Pacas (trenér): V první polovině náš nejhorší výkon na podzim, mysleli jsme si, že to půjde samo.. V druhé polovině jsme se zlepšili, za stavu 2:1 jsme měli 3 tutovky na rozhodnutí zápasu, bohužel jsme nedali a soupeř nás v závěru potrestal. Jednoznačně zbytečná ztráta bodů.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Do Želetavy jsme si jeli alespoň pro bod a ten se nám taky podařil vybojovat. Cely tým hrál dnes dobře. Za týden máme derby proti HFK Třebíč a budeme chtít doma zabodovat naplno.

J. Partl [-] - F. Kasáček [-] , V. Čurda [-] , M. Čurda [-] (75. V. Hekrdla [-] ) , M. Homola [-] , D. Hybner [-] , M. Vrbka [-] , T. Veselský [-] , M. Poledna [-] , T. Simandl [-] , M. Jungr [-] (82. D. Cejpek [-] )

P. Bajer [-] - S. Dušovský [-] , T. Svoboda [-] , M. Kolda [-] , J. Večeřa [-] , J. Dufek [-] , M. Sedláček [-] (90. L. Votava [-] ) , V. Musil [-] , T. Nováček [-] , M. Holubář [-] , R. Hrádek [-]

ŽK: 59. M. Jungr , 63. M. Poledna , 66. M. Vrbka , 77. F. Kasáček , 90. J. Partl - 68. V. Musil .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: ŠIMEK Milan - ZSIHOVICS Tomáš, SVOBODA Vladimír.