10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

28. R. Diviš , 63. D. Tesař , 72. V. Došek , 79. V. Došek
19

Bedřichov potvrdil formu a jasně přehrál béčko Velké Bíteše.

Domácí po půli vedli

Už v té druhé se po přihrávce Homoly objevil před gólmanem právě domácí kapitán, ale brankáře hostí neprostřelil. O pět minut trefil po příhře Mareše břevno a v 28. minutě mířil hlavou vedle. Až o minutu později dokázal Diviš otevřít střelecký účet zápasu a zároveň vstřelit už svůj jedenáctý gól v sezoně - 1:0. Hned z protiútoku mohli hosté vyrovnat, ale Šána míč směřující do brány dokázal ještě vyškrábnout do bezpečí. Pak už se ale domácí opět předháněli v soutěži, kdo zahodí větší brankovou příležitost. Přidat branky nedokázali Došek, Pavlíček, Homola a ani Diviš.

Domácí si vedení pohlídali

Po hodině hry zvýšil na zadní tyči dorážející Tesař - 2:0. Deset minut na to zvýšil Došek, který proměnil sólo poté, co vystihl rozehrávku hostí a gólový čet zápasu pečetil po individuální akci Pavlíčka, který mu naservíroval přízemní centr před prázdnou bránu - 4:0.

TJ Sokol Bedřichov / web

TJ Sokol Bedřichov
Vojtěch Došek (hráč): Je fajn přespat na prvním místě. Nálada v kabině je výborná, teď nám všechno funguje, Je to velký rozdíl oproti minulé sezoně, kdy se nám výsledkově vůbec nedařilo

FC PBS Velká Bíteš B
Lukáš Midrla (asistent trenéra): Bohužel vlivem větších absencí v týmu jsme k utkání vycestovali pouze ve dvanácti lidech. Úvodní minuty zápasu patřily domácím, kteří jakožto vedoucí tým soutěže nechtěli nic ponechat náhodě a šli si od první minuty za tím, aby se na konci mohli radovat z výhry a udržení se v čele tabulky. Po úvodním ustání domácího tlaku jsme se začali nadechovat a vystrkovat růžky, avšak zlomová byla 28.minuta, kdy jsme dostali gól ze standardní situace. Obdržený gól nás nezlomil, avšak ve dvou vyložených brankových příležitostech Pokorného a Šimončiče se zaskvěl domácí brankář. Druhá půlka začala obdobně jak začátek utkání, domácí ve snaze navýšit vedení se do brankových příležitostí dostávali, ale proti byla buď jejich nepřesnost v zakončení nebo včasné zásahy brankáře Klímy. V 63. minutě přesto padla druhá branka domácích, kdy jsme opět nepokryli standardní situaci a pro domácí již nebylo problémem odskočit do vedení o dva góly. Domácí byli rázem na koni a dvěma góly, mezi kterými uběhlo přesně sedm minut, dali výsledku konečnou podobu 4:0. V utkání jsme téměř po celý zápas tahali za kratší konec a výsledkem je zasloužená výhra domácích 4:0.

P. Šána [-] - Š. Homola [-] , V. Pavlíček [-] (83. L. Dvořáček [-] ) , R. Diviš [-] , V. Došek [-] , M. Neuwirth [-] (83. T. Pokorný [-] ) , P. Štěpánek [-] , J. Vorálek [-] , D. Tesař [-] , J. Mareš [-] (80. J. Vodička [-] ) , J. Göth [-]

F. Klíma [-] - J. Hvězda [-] , M. Šimončič [-] , J. Jakeš [-] , M. Švanda [-] , R. Zapletal [-] (75. T. Mahel [-] ) , J. Pokorný [-] , P. Loup [-] , L. Pelikán [-] , O. Švanda [-] , A. Rozmahel [-]

ŽK: 59. J. Mareš - 58. J. Jakeš .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: DVOŘÁK Miloš - NEBOLA Jaroslav, ČÍŽEK Jan.