7.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

18

Bedřichov se stal prvním celkem, který obral o body nováčka soutěže z Borů.

Po půli nerozhodně

Už v druhé minutě poslal míč za Bartoňova záda Ochrana, který vstřelil už šestou branku v sezoně. Využil rychlého presinku spoluhráčů, kteří přečetli rozehrávku Bartoně na Pokorného a hosté šli v Jihlavě do vedení - 0:1. Po čtvrthodině mohl zvýšit Viliš, ale v pokutovém území v jasné šanci poslal míč nad. Pět minut před tím skvěle zatáhl míč do vápna Diviš, ale branka z toho nakonec nebyla, hostující brankář dokázal míč směřující do branky včas lapit. V 17. minutě mohl po přihrávce od Pavlíčka vyrovnat taky Došek, ale ani tentokrát se míč do branky a za záda borského brankáře dostat nepovedlo. Až přišla 27. minuta a na ukazateli skóre už svítil po akci Hrušky zakončené Divišem vyrovnané skóre. Pro domácího kapitána to byla už devátá branka v tomto soutěžním ročníku, díky které dál vede tabulku střelců druhé nejvyšší krajské soutěže - 1:1. Po půlhodině se mohlo měnit skóre opět ve prospěch domácích, ale po centru Štěpánka se znovu vyznamenal brankář Martin Pokorný, který jasnou gólovku vytlačil na roh.

Domácí po přestávce rozhodli

V 58. minutě poslal míč do sítě ze standardní situace Mareš. Čím ale uklidil centr do sítě neví ani on sám, jak řekl v pozápasovém rozhovoru - 2:1. Deset minut na to, trefil Hruška bližší tyč a 20 minut před koncem zastavila tyčka i bombu Pavlíčka. Nakonec ale domácí vítězství uhájili a na vlastním stadionu v této sezoně ještě nepoznali hořkost porážky.

TJ Družstevník Bory
Realizační tým: Tentokrát byl soupeř o gól lepší. Náš přístup byl ale dobrý. Řekneme si, co jsme mohli udělat lépe, a příští týden budeme opět připraveni.