7.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

19. V. Němec , 41. M. Pánek , 44. L. Venhoda , 51. L. Venhoda - 82. J. Havelka (p.)
17

Domácí o pohodových třech bodech rozhodli už během prvního poločasu.

Domácí po půli vedli

Domácí šli do zápasu v roli jasného favoritu a tu proti trápícím se Koutům beze zbytku potvrdili. Hosté vsadili na defenzivní taktiku, ale jejich obranný val domácím nájezdům už během prvního poločasu hned třikrát neodolal. Domácí dlouhé časové úseky drželi míč, a to také nakonec vedlo k brankám. V 19. minutě se dostal do zakončení Němec a poprvé rozvlnil síť za Stýblem - 1:0. Rozhodující momenty přinesl konec prvního poločasu, kdy domácí přidali uklidňující branky. V 41. minutě se prosadil ve formě hrající středopolař Pánek - 2:0. Hostům na cestu do kabin přibalil ještě jednu branku Venhoda, který se trefil ve 44. minutě prvního poločasu - 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Pokud hosté pomýšleli na zvrat, tak je hned v 51. minutě vyvedl z omylu Venhoda, který se trefil podruhé v zápase - 4:0. Poté domácí polevili a hra se alespoň opticky srovnala. Hosté se nakonec dočkali čestného úspěchu v 82. minutě, když se z penalty trefil Havelka - 4:1.

TJ Sokol Šebkovice
Václav Říha (hráč): Hosté hráli od začátku velmi zataženě, díky tomu jsme měli převahu na míči a vytvořili jsme si dostatečný náskok. Druhá půle už nebyla tak vydařená, ale po jedné brance na každé straně, jsme si výsledek pohlídali

K. Klubal [-] - K. Busta [-] , J. Uhlíř [-] , K. Rygl [-] , Š. Dvořák [-] , L. Venhoda [-] , M. Rybka [-] (61. Z. Melán [-] ) , M. Pánek [-] (73. T. Bílek [-] ) , T. Kotačka [-] (83. J. Hobza [-] ) , M. Bartejs [-] (61. V. Říha [-] ) , V. Němec [-]