7.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

--

Třebíč veze výhru z Náměště

16

Třebíč zaskošila Náměšť dvěma brankami v závěru prvního poločasu a své vedení proměnila v první podzimní výhru.

Hosté po půli vedli

Od samého úvodu se hrálo vyrovnané utkání. Do kabin šli však v mnohem lepší náladě hosté z Třebíče, kterým pomohl dvěma brankami Sedláček. Nejprve ve 22. minutě Maleta přihrál Sedláčkovi, který si zasekl míč a jeho povedenou ránu levačkou zastavila až síť domácí brány - 0:1. Ve 39. minutě navíc Sedláček na polovině hřiště vybojoval míč pro Koníře, ten poslal do brejku Salifa, který akci vyšperkoval přihrávkou Sedláčkovi a ten dostal míč do opuštěné branky - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce se domácí hnali za vyrovnáním. V 65. minutě se Kučera nerozpakoval a hodil dlouhý aut Chadimovi, který potrestal nedůslednost hostující defenzivy a pěknou střelou snížil - 1:2.  V závěru domácí stupňovali tlak. V 89. minutě byl ve velkém vápně atakován Matoušek, ale k překvapení domácích zůstala píšťalka sudího Dvořáka němá. Za prostesty byl navíc vyloučen domácí kapitán Rubák.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Ve vyrovnaném prvním poločase šli do vedení hosté pěknou střelou Sedláčka. A stejný hráč přidal ještě před přestávkou druhou branku. Po přestávce domácí přidali, ale s snížit se podařilo až v polovině druhé pulky Chadimovi. V závěru domácí stupňovali tlak, ale utkání rozhodla a vpodstatě ukončila hrubá chyba rozhodčího Dvořáka, který byl s asistentem Nebolou jediny na stadionu, který neviděl jasnou penaltu na Matouška ve vyložené šanci v 89. minutě. V následných protestech navíc mladý rozhodčí neprojevil příliš ohledu a sebereflexe a vyloučil domácího kapitána.

A. Štolfa [-] - J. Tomek [-] , M. Veselý [-] , M. Homola [-] (69. M. Outulný [-] ) , M. Preisner [-] (54. P. Kučera [-] ) - M. Chadim [-] , M. Štolfa [-] , Š. Rybníček [-] (54. R. Hadraba [-] ) , J. Klíma [-] (69. M. Matoušek [-] ) , R. Dufek [-] - J. Rubák [-]