5.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

5. J. Slováček (vl.) , 11. R. Diviš , 80. R. Diviš
17

Domácí v úvodu zaskočili hosty dvěma brankami a slaví pohodlné tři body.

Domácí po půli vedli

Hned dvě změny v sestavě musel udělat trenér Jan Göth oproti vítěznému zápasu na půdě třebíčského HFK v minulém kole. Vorálka nahradil Štěpánek a Tesaře Neuwirth. Vstup do zápasu vyšel domácím na výbornou, protože už v páté minutě se poprvé měnilo skóre. Vlastní branku si sice vstřelil Jakub Slováček, ale Bedrníci byli ve vápně tak intenzivní, že by jinak doráželi do prázdné svatyně - 1:0. Za dalších pět minut bylo z pohledu domácích ještě veseleji, protože Došek vyzval ke skórování Diviše a ten nabídnutou šancí nepohrdl a po kličce brankáři uklízel do prázdné brány - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Po dvaceti minutách hosté převzali iniciativu a vytvořili si územní převahu. Bedrníkům se nedařilo nahoře podržet balón a tak se na domácí defenzívu valil ofenzivní val soupeře ze Žďárska. Tlak přežil vedoucí tým bez úhony a deset minut před koncem pečetil vítězství domácích druhou brankou v zápase Diviš - 3:0.

TJ Sokol Bedřichov
Roman Diviš (kapitán): Důležité bylo, že jsme přežili druhou půli prvního poločasu a nedostali jsme gól. Po přestávce už jsme si to pohlídali a dovedli jsme zápas ke třem bodům.

TJ Sokol Herálec
Lucie Peňázová (vedoucí): Týdenní přípravu na zápas jsme již v 11. minutě mohli hodit do koše. V páté minutě první gól, v osmé žlutá pro stopera, v jedenácté druhý gól. Co s tím pak chceme dělat? Zhruba od 20.minuty do přestávky se sice hrálo především v naší režii, ale co z toho, když nebezpeční jsme pouze po vápno. Venku jsme neškodní a zatím musíme být oblíbeným soupeřem pro domácí. Oproti jaru nám chybí i chuť se za každou cenu protlačit přes obránce k zakončení, vlétnout do míst, kde nás to může i bolet…

T. Bartoň [-] - V. Pavlíček [-] , R. Diviš [-] , V. Došek [-] (85. T. Pokorný [-] ) , M. Neuwirth [-] (74. J. Hruška [-] ) , Š. Homola [-] , P. Štěpánek [-] (89. F. Doskočil [-] ) , L. Dvořáček [-] , J. Mareš [-] , J. Vodička [-] , J. Göth [-]

M. Žejdlík [-] - R. Holeš [-] , V. Uchytil [-] , J. Štěrba [-] , J. Skála [-] , D. Holec [-] , T. Otava [-] , M. Bureš [-] , J. Slováček [-] (81. M. Kučera [-] ) , O. Černý [-] , M. Zobač [-]

Počet diváků: 100. Rozhodčí: MAAR Michal - HANZL Daniel, VAŠÍČEK Jaroslav.