4.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Šebkovice berou další tři body

23

Šebkovice válí a tentokrát jejich pohodu pocítila Náměšť.

Domácí po půli vedli

Domácí začali aktivně, ale první branku si na své konto připsali hosté. V 16. minutě se po rychlém brejku prosadil nekrytý Bednář - 0:1. Poté si vzal hlavní slovo domácí středopolař Pánek, který v 18. minutě vyrovnal - 1:1. Chvíli na to udělal z hostujících hráčů kužely a po parádní akci poslal Šebkovice do vedení - 2:1. Ve 22. minutě navíc narýsoval parádní přihrávku na Němce, který vstřelil třetí branku domácího celku - 3:1. V prvním poločase už další branka nepadla.

Domácí si vedení pohlídali

Hned tři minuty po přestávce se hostům díky Veselému povedlo po rohovém kopu snížit - 3:2. Začal se hrát oboustranně ofenzivní fotbal, ale branky už dávali jen domácí. V 76. minutě domácí zahrávali rohový kop a do sítě míč dotlačil Uhlíř - 4:2. V nastaveném čase si pak čtvrtý kanadský bod připsal Pánek, který přihrál Uhlířovi a ten se trefil podtuhé - 5:2.

TJ Sokol Šebkovice
Václav Říha (hráč): Po dobrém začátku jsme dostali gól z dobře zahraného protiútoku. Po obdrženém gólu jsme převzali jednoznačně iniciativu a pěknými třemi góly jsme otočili vývoj zápasu. Po poločase hosté dali gól z rohového kopu, to naší hru rozhodilo a tvořili jsme hodně nepřesností, i přesto jsme soupeře nenechali si vytvořit gólové šance a naopak dvěma góly si pojistili výhru.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): V utkání jsme šli po vydařeném brejku do vedení. Poté ovšem začal úřadovat Matěj Pánek, který nejprve vyrovnal o dvě minuty později vykoupal celou obranu i s brankářem a otočil a za další 3 minuty vyslal gólovou přihrávku a bylo to po špatné pětiminutovce 3:1. Hned v úvodu druhé půle jsme po rohu Veselým snížili a hrál se oboustranně útočný fotbal, který se musel líbit. V 76. minutě se po rohu prosadil domácí ligový Uhlíř. A v nastaveném čase narýsoval další přihrávku na Uhlíře opět Pánek a byli to konečných 5:2

K. Klubal [-] - J. Uhlíř [-] , K. Rygl [-] , Š. Dvořák [-] , L. Venhoda [-] , M. Rybka [-] , M. Pánek [-] , T. Kotačka [-] (90. D. Volf [-] ) , M. Bartejs [-] (80. T. Bílek [-] ) , V. Němec [-] (88. D. Bílek [-] ) , K. Busta [-]

L. Pěnčík [-] - J. Tomek [-] , M. Veselý [-] , M. Homola [-] , M. Preisner [-] (80. O. Horký [-] ) - M. Chadim [-] , R. Bednář [-] , J. Klíma [-] (71. M. Outulný [-] ) , A. Křivánek [-] (46. M. Štolfa [-] ) , Š. Rybníček [-] - J. Rubák [-]

ŽK: 68. J. Uhlíř - 40. M. Preisner .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: MYŠKA Roman - STRAKA Karel, UHLÍŘ Lukáš.