11.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Domácí Bystrc nedala Ratíškovicím šanci a s přehledem vyhrála - FOTO

8. M. Ševčík (vl.) , 68. C. Williams , 70. L. Hansl
3

Hráči Bystrce jsou ve formě, potvrdit to měl domáci duel, kde přivítali Ratíškovice. Připsali si čtvrtou výhru v řadě.

REPORT PŘIPRAVUJEME

FC Dosta Bystrc-Kníničky
Roman Kotol (trenér): Po delší době i zápas s jednoznačným průběhem, my jsme hráli velice dobře prvních dvacet minut v prvním poločase, dali jsme jeden gól a další příležitosti jsme nevyužili. Od vstřelené branky jsme začali ztrácet jednoduché míče v kombinaci a soupeř hru vyrovnal. Bez žádné příležitosti, jen jednou měli dobrou akci z levé strany se zakončením, se kterým si bez problému poradil Martin Nahodil v bráně. Ve druhém poločase si myslím, že už jsme dominovali, dali dvě branky a zápas rozhodli. Druhou branku jsme dali z rohového kopu hlavou Callum a třetí branku po hezké akci L. Hansl střelou k tyči. Celé mužstvo podalo velice dobrý výkon, i střídající hráči, od stavu 3:0 do konce zápasu jsme předváděli hezké kombinace se zakončením.

FK Baník Ratíškovice
Petr Zemánek (trenér): Zasloužená výhra domácích když my jsme předvedli mizerný výkon a nezasloužili jsme si bodovat. Nemůže nás ani omlouvat absence čtyř hráčů ze základní sestavy z minulého týdne.

M. Nahodil [-] - J. Solanský [-] , O. Hilscher [-] , Š. Pisko [-] (73. T. Němec [-] ) , J. Bílý [-] (73. B. Ryšavý [-] ) , M. Hába [-] , O. Pelc [-] (80. O. Štolba [-] ) , M. Kratochvíl [-] (60. C. Williams [-] ) , V. Kocman [-] , L. Hansl [-] (80. P. Pokorný [-] ) , J. Urban [-]

J. Měchura [-] - D. Antoš [-] , M. Ševčík [-] , P. Venclík [-] (85. Z. Dohnálek [-] ) , J. Bábíček [-] (73. J. Šťavík [-] ) , T. Petrucha [-] , R. Dobeš [-] , M. Kordula [-] , L. Kočiš [-] (85. J. Imrich [-] ) , L. Polanský [-] (49. D. Sukup [-] ) , T. Kundrata [-]

ŽK: 66. L. Kočiš .
Počet diváků: 123. Rozhodčí: Kučera Josef - BÁBÍČEK Radek, BODEČEK Adam.