Kučera Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Boskovice - Bystrc 3:2 (1:1) 16.03. 15:00 -
Pohořelice - Krumvíř 4:3 (1:0) 11.11. 10:30 -
Lokomotiva - Čebín 6:1 (2:0) 08.11. 19:30 -
RAFK - Vojkovice 4:2 (1:2) 28.10. 14:00 -
MS Brno - Kuřim 0:3 (0:1) 21.10. 15:00 -
Bystrc - Ratíškovice 3:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Kunštát - Boskovice 1:1 (0:0) 08.10. 15:30 -
Veselí - Podolí 5:5 (4:4) 30.09. 15:30 -
Ráječko - Boskovice 0:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Krumvíř - Bystrc 3:2 (0:1) 09.09. 16:30 -
Ratíškovice - Kunštát 0:4 (0:3) 26.08. 17:00 -
Strážnice - Milotice 0:1 (0:0) 20.08. 16:30 -
Bystrc - Boskovice 4:1 (1:0) 12.08. 17:30 -
Krumvíř - Ráječko 2:1 (0:1) 17.06. 16:30 -
Rajhradice - Zastávka 2:4 (1:2) 04.06. 17:30 -
Kunštát - MS Brno 2:1 (0:1) 28.05. 17:30 -
Lednice - Svratka 3:3 (3:2) 19.05. 18:00 -
Nikolčice - Milotice 2:4 (1:4) 07.05. 17:00 -
Boskovice - Ráječko 2:1 (1:0) 30.04. 16:30 -
Kohoutovice - Vojkovice 1:1 (0:0) 22.04. 10:30 -
Ratíškovice - Bystrc 1:2 (0:1) 07.04. 16:30 -
Kunštát - Svratka 0:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Hroznová Lhota - Pohořelice 1:2 (0:1) 19.03. 15:00 -
Mutěnice - Kuřim 1:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
Valtice - Nikolčice 4:3 (1:2) 30.10. 14:00 -
Želešice - Rájec-Jestřebí 0:2 (0:2) 23.10. 15:00 -
Boskovice - Krumvíř 2:2 (2:1) 09.10. 15:30 -
Kunštát - Ratíškovice 4:1 (1:1) 25.09. 16:00 -
Rohatec - Dubňany 0:0 (0:0) 18.09. 16:00 -
Bystrc - Bosonohy 3:0 (1:0) 10.09. 16:30 -
Vyškov B - V. Pavlovice 5:0 (4:0) 04.09. 10:30 -
Troubsko - Střelice 1:1 (0:1) 03.09. 16:30 -
Lednice - MS Brno 1:2 (0:2) 27.08. 17:00 -
Mutěnice - Boskovice 0:2 (0:0) 13.08. 17:00 -
M. Krumlov - Bohunice 1:1 (0:0) 12.06. 17:00 -
Boskovice - Krumvíř 1:0 (1:0) 05.06. 17:00 -
MS Brno - Bosonohy 3:3 (1:2) 28.05. 17:00 -
RAFK - Vojkovice 3:1 (3:0) 21.05. 17:00 -
Kuřim - Bosonohy 4:1 (1:0) 14.05. 10:15 -
Ratíškovice - Mutěnice 0:3 (0:0) 29.04. 17:30 -
Vacenovice - Hroznová Lhota 1:2 (1:1) 10.04. 15:30 -
Krumvíř - Ivančice 3:1 (3:1) 02.04. 15:30 -
Líšeň B - Bohunice 0:1 (0:0) 19.03. 11:00 -
Bosonohy - Bohunice 0:2 (0:1) 06.11. 14:00 -
Veselí - Šlapanice 6:0 (3:0) 23.10. 15:00 -
Sparta Brno - Bohunice 1:3 (1:2) 16.10. 15:00 -
Vysočany - Babice 2:3 (1:1) 09.10. 15:30 -
Dobšice - Rajhradice 3:3 (2:2) 03.10. 15:30 -
Bystrc - Boskovice 2:1 (0:1) 03.10. 15:00 -
Kobeřice - Lipovec 2:2 (0:1) 19.09. 15:30