1.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Choltice rozhodly v závěru prvního poločasu

38. A. Tichý , 43. A. Tomič , 63. P. Marek
6

Ve vyrovnaném utkání byli efektivnější hosté z Choltic. Hráči Hrochova Týnce svoje příležitosti nevyužili, a tak si tři body odvážejí hosté.

2 rány ke konci poločasu

Do utkání vstoupila obě mužstva obezřetně a nepouštěla soupeře do větších příležitostí. Na obou stranách se hrálo dlouho pouze po vápno. Po půl hodině hry začali mít ale přeci jenom více ze hry hosté, kteří se snažili trpělivě prokombinovat až ke koncovce. Po pěkné akci vstřelil v 38. minutě první branku utkání Adam Tichý. O 5 minut později už vedli hosté o dvě branky, když se v závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval Aleksandar Tomič.

Po třetím gólu už se dohrávalo

V druhé půli se hráči Choltic snažili kontrolovat hru. Pojistku v podobě gólu na 0:3 přidal v 63. minutě opět po závaru na malém vápně Přemysl Marek. Domácí se i přes nepříznivý stav snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale jejich snaha vyšla na prázdno. Svoje šance neproměnili. V samotném závěru mohli hosté vedení ještě navýšit, ale po pěkné střele trefili pouze brankovou konstrukci.

Hrochův Týnec
Roman Malý, trenér: Nesehráli jsme dobré utkání. Soupeř lépe kombinoval a měl lepší pohyb. A narozdíl od nás své šance proměnil. Určitě jsme během podzimu odehráli lepší utkání než dnes.

TJ Slavoj Choltice
Ladislav Vašíček, trenér: První poločas byl vyrovnaný, bez větších šancí. Až v jeho závěru se nám podařilo vstřelit dvě branky. Po našem třetím gólu se utkání už spíše dohrávalo. Celkově jsme spokojeni s naším umístněním po podzimní části. Přes zimu se pokusíme ještě posílit a na jaře hrát kolem 5.-6. místa.

R. Pouč [-] - J. Douda [-] (58. P. Blajda [-] ) , Š. Stoklasa [-] (82. O. Vašák [-] ) , L. Kaplan [-] , J. Vágner [-] , Š. Velinský [-] (66. R. Malý [-] ) , F. Řeháček [-] , M. Friček [-] , J. Unger [-] (46. R. Havlíček [-] ) , J. Bystroň [-] , S. Kovaliv [-] (55. M. Friček [-] )

M. Vašíček [-] - M. Filip [-] (68. P. Jelínek [-] ) , R. Kuropata [-] , A. Tomič [-] , L. Heblík [-] , A. Tichý [-] , J. Hutla [-] (64. F. Novotný [-] ) , M. Hošek [-] (75. F. Barták [-] ) , J. Kohoutek [-] , M. Tiler [-] , P. Marek [-]

ŽK: 49. L. Kaplan , 79. M. Friček - 51. A. Tichý .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ROUSEK Lukáš - OLAJOS Viliam, UJEC Jiří.