14.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Překvapení kola, Česká Skalice jasně porazila Jaroměř

6. S. Hanel (p.) , 58. M. Diviš , 68. O. Chráska , 87. J. Hánl
9

Česká Skalice se postarala o překvapení kola, když v Jaroměři vyhrála až překvapivě jasně 4:0.

Rychlá penalta a skvělý Šťastný

První branka padla již v 6. minutě, když Diviš pěknou průnikovou přihrávkou vyslal do vápna Železova, který byl faulován Bajerem a hlavní rozhodčí Filip nařídil pokutový kop. K němu se postavil Hanel a s přehledem poslal Červenku na druhou stranu. Jaroměř první branka nepoložila, byla více na míči a vytvářela si šance. Proti vyrovnání ale byl skvěle chytající Šťastný, který chytil tři obrovské šance domácích.

Skalice dotáhla zápas do vítězného konce

Hosté v druhé půli zlepšili hru a v 58. minutě přišla odměna. Diviš pěknou střelou ze sedmnácti metrů překonal Červenku. Za deset minut bylo na hostující střídačce ještě veseleji, když Hanel zahrál standardní situaci na zadní tyč, kde Srubjan vracel míč před branku a střídající Chrástka uklízel míč do prázdné branky. Gólový účet zápasu završil v 87. minutě další střídající hráč Hánl, kterého pěknou přihrávkou vyslal do samostatného nájezdu dobře hrající Hanel.

FK Jaroměř
Miloš Exnar, trenér: Dnešní derby jsme nezvládli. I přes optickou herní převahu jsme se nedokázali vypořádat s defenzivním blokem hostů, kterým navíc pomohl rychlý gól. Po změně stran se náš herní zmar ještě umocnil, když Skalice nemilosrdně potrestala každou naši chybu.

TJ Jiskra Česká Skalice
Petr Liška, trenér: Dnes jsme opět podali zodpovědný výkon do defenzívy. Pátá nula pro Šťásu. Navíc jsme konečně přidali i nadstavbu v podobě proměněných šancí a vezeme zasloužené vítězství 4:0. Děkujeme velkému počtu našich fanoušků za podporu!