14.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

Záchranářský zápas skončil remízou

9

Souboj posledních Hořic s předposledním Jičínem sknočil remízou 1:1.

První půle bez branek

Toto utkání nabídlo nejvyšší návštěvu kola, když na zápas dorazilo parádních 300 diváků, ti ale bohužel v první půli gól neviděli.

Druhá půle nabídla gól hned v úvodu

Ve druhé půli na gól diváci příliš dlouho čekat nemuseli, když ve 49. minutě pláchl Pourovi Kuneš a centrem na malé vápno našel nabíhajícího Fidricha, který přesnou hlavičkou poslal domácí do vedení. Hořice se hnali za vyrovnání a to přišlo v 79. minutě, kdy se ve vápně domácích nejlépe zorientoval Sehnoutek a srovnal na konečných 1:1.

TJ Jiskra Hořice
Josef Vydra, předseda: Sestava se začíná stabilizovat a v našich výkonech je znatelný posun. V Jičíně se nám většinou nedařilo, ale dnes jsme byli blízko i ke třem bodům. Domácí se ujali vedení po naší chybě, ale pak z velkého tlaku jsme zaslouženě vyrovnali a měli i další šance. Remíza je však spravedlivá a zasloužená za dobrou hru obou týmů.