13.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

--

--

Tlučná zničila Staňkov, který na gól na domácím hřišti čeká už 295 minut

26

Ani jeden z týmů si vzhledem k postavení tabulce pískat nemůže. Hosté z Tlučné na tom ale byli přeci jen o něco lépe a na hřišti to bylo znát. Hosté si ze Staňkovem poradili a i díky čtyřem gólům Pavla Soukupa zvítězili 5:0.

Tlučná přijela do Staňkova navázat na předešloz výhru proti Kralovicím. To domácí hráči pocítili už po dvou minutách hry, kdy se po standardce trefil Pavel Soukup. Na hřišti byl stále jeden dominantní tým - Tlučná. Po půl hodině hry a druhém gólu Pavla Soukupa to bylo 0:2. Staňkov Kovaříkovu bránu v první půli ani neohrozil, a když ani hosté žádný gól nepřidali, šlo se do šaten za stavu 0:2.

Na začátku druhého poločasu zaskočili domácí Tlučnou a dostali se do několika zajímavých šancí. Ty ale skončily neslavně, a tak se opět ozvali hosté - a znovu Pavel Soukup. Jeho třetí gól a vedení Tlučné 3:0. Jestli si domácí mysleli, že rychlým snížením mohou myslet na zdramatizování a nějaký bodový zisk, tento inkasovaný gól jim asi definitivně odstřihl od jakýchkoliv nadějí. Hosté přidali v 71. minutě ještě čtvrtý gól. Asi nikoho nepřekvapí, že to byl opět Pavel Soukup. Aby to nebyla pouze one man show, gól vstřelil ještě deset minut před koncem Martin Kouřil, který dal zápasu výsledek 0:5.

TJ Tlučná
Michal Vašák, trenér: Do utkání jsme vstoupili dobře, hned v první minutě jsme z první standardní situace vstřelili gól. Během první půle jsme měli zápas víceméně pod kontrolou, přidali jsme ještě druhý gól a domácí k ničemu nepustili. Na začátku druhé půle nás domácí zaskočili, měli tam pětiminutovku, kdy měli šance, ale ty nevyužili. My jsme pak dali z protiútoku na 3:0, poté jsme přidali dva góly a myslím, že jsme zaslouženě vyhráli.