11.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

--

--

Malesice uštknuly v závěru poločasu a slaví 3 body ze Staňkova

30

Malesice už se možná konečně našly! Po suverénní výhře nad Kralovicemi přišel další 3bodový úspěch. Malesice zvítězily ve Staňkově. Ten je čtvrtý zápas bez bodu.

Začátek zápasu byl vyrovnaný. Šance si žádný z týmů, vinou nepřesností, nevytvářely, a tak dlouho držel bezbrankový stav. Ke konci poločasu ale hosté přeci jen udeřili. Ve 40. minutě otevřel skóre Jiří Svoboda a aby toho pro domácí nebylo málo, na cestu do kabin přibalil staňkovským ještě jeden dárek Martin Matas a Malesice rázem vedly 2:0.

Domácí fotbalisté, toho času možná ještě trochu opaření závěrem prvního dějství, nezastihli ani začátek toho druhého a už v 55. minutě inkasovali po gólu Patrika Šmídla potřetí. Ve zbytku zápasu už se spíše hosté bavili fotbalem a pouze vlastními chybami se připravili o další góly. Domácí se na nic, co se útočné fáze týče, nezmohli a opět prohráli.

FK Staňkov
Ondřej Bauer, předseda klubu: 40 minut se hrál naprosto vyrovnaný zápas,ve kterém moc šancí nebylo ani na jedné straně. Pár minut před koncem poločasu dostaneme dva laciné góly, jako vždy a je po zápase.. Druhou půli si už hosté zkušeně pohlídali a zaslouženě zvítězili.

TJ Sokol Malesice
Milan Legát, hráč: Do Staňkova jsme jeli s cílem navázat na dobrý domácí výkon v zápase s Kralovicemi a odvézt si 3 body. To se nám podařilo. Prvních 30 minut z naší strany nebylo úplně ideálních. Chyběla nám trochu trpělivost a tím, že byl stav stále 0:0, vkrádala se pomalu nervozita. V posledních 15 minutách poločasu jsme ale hru zlepšili, povedlo se nám pár pěkných akcí a dvě z nich skončili gólem. To nám rozvázalo nohy. Navíc hned zkraje druhého poločasu zvýšil Patrik Šmídl na 3:0. Zápas jsme dohrávali s lehkostí a je jen škoda, že jsme nepřidali další branky. I tak jsme se udrželi na vítězné notě a chceme takto dále pokračovat.