Jiří Svoboda

2026-2027

TJ Sokol Malesice

PoziceBrankář
Průměrná známka9.4

Kariéra

2016-2017 TJ Sokol Malesice
2015-2016 TJ Sokol Malesice
2014-2015 TJ Sokol Plzeň - Letná

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
851 (ø 85,10) 1 (ø 0,10) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:30 Malesice - Rapid B 3:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 13:30 Plasy - Malesice 0:5 (0:1) 87 87 0 0 0 ano
06.09. 17:00 H. Bříza B - Malesice 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Raková - Malesice 1:1 (1:0) 44 44 0 1 0 ano
26.09. 16:30 Zruč - Malesice 3:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Malesice - Volduchy 1:5 (0:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Zbiroh - Malesice 5:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
18.10. 15:30 Malesice - Chrást 0:5 (0:2) 90 0 1 0 ano
24.10. 10:15 Chotíkov - Malesice 6:1 (3:0) 90 0 1 0 ano
01.11. 14:00 Malesice - Radnice B 1:4 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 4 311 (ø 77,75) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 6 228 (ø 38,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 10 (ø 0,71) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 25 1992 (ø 79,68) 9 (ø 0,36) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 17 1258 (ø 74,00) 9 (ø 0,52) 2 (ø 0,11) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 17 1276 (ø 75,05) 15 (ø 0,88) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 178 (ø 89,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 7 505 (ø 72,14) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 13 1158 (ø 89,07) 13 (ø 1,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 26 2305 (ø 88,65) 28 (ø 1,07) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 25 2221 (ø 88,84) 14 (ø 0,56) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. C 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 26 2175 (ø 83,65) 18 (ø 0,69) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 21 1870 (ø 89,04) 7 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,14)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)