11.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

--

--

Sušice uštědřila Bolevci lekci z produktivity a odvezla si tři body

30

Na Prokopávce se hrál pěkný fotbal. Padaly góly a diváci si tak přišli na své. Domáci v první půli pohrdli penaltou, Sušice si ve druhé půli zastřílela a odvezla si všechny body.

Od úvodních minut se hrál aktivní fotbal a oba týmy chtěly útočit. Důkazem toho je fakt, že již ve 25. minutě svítil na světelné tabuli výsledek 1:1. Do vedení se po čtvrt hodině dostali domácí. Ze standardní situace se trefil kapitán Jakub Šedivec. Jak už bylo naznačeno, brzy bylo srovnáno. Zpoza vápna napřáhl Luboš Král a bylo to 1:1. I přes několik dalších šancí se, i vzhledem k neproměněné penaltě domácích, do poločasu skóre neměnilo.

Na gól se ve druhé půli čekalo podobně dlouho jako v tom prvním. K nevoli domácích příznivců ho ale vstřelil opět Luboš Král a Sušici po hodině hry vedla na Bolevci 2:1. Zanedlouho to bylo o 2 góly, když na 1:3 navýšil kapitán Tomáš Klíma. Lekce z produktivity pokračovala v 82. minutě. Na 1:4 zvyšoval Jakub Štěch a o třech bodech pro hosty už bylo de facto jasno. Nic na tom nezměnila ani branka Michala Slavotínka, který tak udělal gólovou tečku za utkáním.

SSC Bolevec
Michal Bublík, hrající trenér: Kvalitní zápas s kvalitním soupeřem. Oproti minulému týdnu nás musím pochválit. O výsledku utkání jsme mohli rozhodnout již v prvním poločase, ale bohužel jsme nevyužily ani ty nejvyloženější šance včetně penalty. Ve druhém poločase nám Sušice ukázala kvalitu zakončení, my své šance dále zahazovali, a tak musíme zaslouženě pogratulovat soupeři. Od nás slušný výkon s hodně omlazenou sestavu, šance na dva zápasy, ale bohužel bez bodů. Ale třeba překvapíme v Žákavy, která nás u nich naposledy pěkně rozstřílela. Rozhodčí na jedničku! Šatny opět zdemolované…

TJ Sušice
Patrik Hubáček, hráč: V týdnu jsme měli starosti v jakém složení odjedeme. Kromě marodů nebyli k dispozici ještě dva důležití hráči Tomáš Marek a Míra Králík. Do marodky navíc přibyl brankár Dan Těžký. I díky pomoci dorostenců jsme to nějak doladili a jeli na Bolevec pro tři body. Hrál se aktivní fotbal na obou stranách. Soupeř vedl, když se prosadil ze standardky. My vyrovnali Lubošem a jeho střelou za vápnem. Na konci půle Bolevec nedal penaltu a tak se šlo do kabin za stavu 1:1. Ve druhé půli jsme se uklidnili na míči, začali lépe kombinovat a díky tomu jsme vývoj otočili a vyhráli. Jsme rádi, že se prosadili další střelci a věříme, že s jídlem poroste chuť. Nyní jedeme na půdu Smíchova a věříme, že nás tam podpoří spoustu fanoušků.