Michal Bublík
2026-2027
| Číslo hráče | 9 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Sokol Kralovice |
| 2022-2023 | SSC Bolevec |
| 2014-2015 | SSC Bolevec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.08. 18:00 | Košutka - Bolevec | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 13:30 | Nepomuk - Bolevec | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 13:30 | Bolevec - Švihov | 3:4 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:30 | Stod - Bolevec | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:00 | Bolevec - Radnice | 1:5 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:00 | Sušice - Bolevec | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 12:30 | Bolevec - Chlumčany | 4:2 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Lhota - Bolevec | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 12:00 | Bolevec - Tlumačov | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Chanovice - Bolevec | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 25 | 2207 (ø 88,28) | 7 (ø 0,28) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 24 | 2114 (ø 88,08) | 9 (ø 0,37) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2462 (ø 87,92) | 5 (ø 0,17) | 6 (ø 0,21) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2520 (ø 90,00) | 12 (ø 0,42) | 10 (ø 0,35) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 2407 (ø 85,96) | 8 (ø 0,28) | 7 (ø 0,25) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,07) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 11 | 987 (ø 89,72) | 5 (ø 0,45) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 12 | 778 (ø 64,83) | 2 (ø 0,16) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 29 | 2497 (ø 86,10) | 5 (ø 0,17) | 6 (ø 0,20) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 27 | 2396 (ø 88,74) | 7 (ø 0,25) | 11 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 2520 (ø 90,00) | 9 (ø 0,32) | 6 (ø 0,21) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,14) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




