5.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

--

--

Tlučná porazila Malesice nejtěsnějším možným rozdílem

27

Tlučná může slavit první výhru v 1.A třídě. Ale nebyla to žádná procházka růžovou zahradou. Malesice, bohužel pro ně, neproměňovaly své šance, a tak výsledek 1:0 pro Tlučnou vydržel takřka po celý zápas.

Skóre se poprvé (a vlastně i naposled) měnilo po čtvrt hodině hry. V 15. minutě využili standardní situaci, po které se prosadil František Veselý. Veselo určitě nemohlo být v Malesicích. Festival neproměněných šancí trval de facto po celý zápas. Také Tlučná měla své šance. Další gól ale ne a ne padnout.

Ve druhém poločase měly opět Malesice několik šancí. 15minutový tlak na konci zápasu vyústil pouze v nastřelené břevno a neuznaný gól z důvodu faulu hostujícího hráče. Tlučná tak může slavit vydřené tři body. Malesice budou napravovat zaváhání příští víkend proti Chlumčanům.

TJ Sokol Malesice
Milan Legát, hráč: Dnes by zápasu určitě více slušela vzhledem k jeho průběhu remíza. Z našeho pohledu se opakoval scénář z Tlumačova, kdy jsme ze začátku zápasu neubránili roh. Rozdíl byl v tom, že jsme dnes naše šance, a to i ty vyložené, na srovnání nebo dokonce obrat zápasu nedokázali proměňovat. Domácí jsme na posledních patnáct minut přikovali k jejich vápnu, ale maximem bylo bohužel pouze nastřelené břevno a pro faul neuznaný gól. Nezbývá tak než domácím pogratulovat k prvnímu vítězství v I. A třídě.