3.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

--

--

Bolevec inkasoval kanára a na první vstřelený gól stále čeká

30

Zápas měl možná mírného favorita na straně domácích. Přihlédneme-li k aktuální formě a k postavení v tabulce v minulé sezóny. První poločas vysokému vítězství domácích nenasvědčoval. V tom druhhém už ale Dynamo ukázalo skvělou efektivitu a poprávu si tak došlo pro již třetí vítězství.

Skóre se poprvé měnilo už po osmi minutách hry. Jeden z boleveckých obránců nešťastně uklouzl a Mykola Dibrivnyi tak neměl moc problémů překonat Körnera v bráně hostů. Po gólu, a vlastně i před gólem, byla ale hra vyrovnaná. Oba týmy měly své šance, Bolevec dokonce jednu 100%. Ta ale zůstala nevyužita, a když na konci, na žluté karty velmi bohatého poločasu, viděl druhou žlutou hostující Hibler, šlo se do kabin za stavu 1:0 na góly a 11:10 na hráče.

Na začátku druhého dějství se pískala penalta pro domácí. S tím se moc nechtěli ztotožnit v táboře Bolevce. Rozhodnutí sudího ale změnit samozřejmě nedokázali a míč si tak na bílý bod postavil Mykola Dibrivnyi, který z penalty i podruhé překonal brankáře hostů. Když se třikrát v rychlém sledu prosadil Jan Havlíček bylo to rázem 5:0. Gólový účet zápasu uzavřel Mykola Dibrivnyi. I pro něj to byl třetí gól v zápase a Horšák se tak mohl radovat z vysokého vítězství 6:0.

SSC Bolevec
Michal Bublík, hrajicí trenér: Domácí tým se po uklouznutí našeho hráče brzy dostal do vedení. Jinak první poločas byl celkem vyrovnaný, my jsme svoji velkou šanci nevyužili a ještě před poločasem šli oprávněně do deseti. Druhý poločas začal nepochopitelnou penaltou pro domácí tým. Pak jsme se snažili o snížení, ale Horšák nás z brejků trestal a ukazoval, jak se proměňují šance! Takže zasloužená a pohodová výhra pro domácí, kterým gratuluji. Tentokrát nepochválím hlavního rozhodčího... A pro nás začne soutěž tento pátek. Slibuju, že už zase budeme nepříjemný Bolevec!