Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

17.09.2023 16:30

7.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Divokou přestřelku rozhodl hattrickem Klimpl


Branky


9

Domácí Jíkev po úvodních dvou prohrách zabrala a vyhrála dvakrát za sebou. Plaňany nemají špatný vstup do soutěže, ale určitě se z odehraných utkání dalo vytěžit více. Vzájemný souboj byl vyrovnaný až do samého závěru. V nastaveném čase o konečném výsledku rozhodl velezkušený Klimpl, který nastřílel v tomto utkání hattrick.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Zraněný brankář a červená karta

Hned v 1' běžel sám na brankáře hostující Motrunich, ale místo střely hledal hůře postaveného spoluhráče a branka z toho nebyla. V 7' se už dostali do vedení domácí, když se z trestného kopu trefil Pařízek 1:0! Domácí přidali další branku v 9' po chytře zahraném autovém vhazování. Fichtner přihrál Klimplovi a ten se nemýlil 2:0! Ve 12' se hosté dočkali snížení. Po rohovém kopu se prosadil Motrunich 2:1! Hosté zlobili z rychlých protiútoků. Jeden takový se jim povedl ve 34' na jehož konci byl Rýva a vyrovnal na 2:2! Ve 43' přišel střet domácího brankáře Blažka s hostujícím Klucskou, který trefiil Blažka do hlavy a ten musel být střídán. Klucska za svůj zákrok uviděl červenou kartu!

Klimpl rozhodnul utkání

Domácí vstoupili do druhého poločasu výborně. V 50' byl ve velkém vápně podražen Fichtner a rozhodčí nařídil pokutový kop, který si vzal na starost sám Fichtner a poslal domácí do vedení 3:2! Zdálo se, že hostům dojdou síly, protože hráli v oslabení a prohrávali o gól, ale v 72' se ve velkém vápně uvolnil Motrunich a levou nohou nedal brankáři šanci 3:3! V 75' vyslal tvrdou ránu Rýva a míč skončil až v síti a skóre bylo otočeno 3:4! Závěr ale patřil domácím. Nejprve v 89' ukázal Klimpl výbornou kopací techniku a vyrovnal na 4:4! V nastaveném čase hosté neuhlídali znovu Klimpla a ten utkání rozhodl gólem, kterým zkompletoval hattrick 5:4!Ohlasy k zápasu


Jíkev
Kamil Mácha (trenér): Musím pochválit naše hráče, že se nespokojili s remízou a neustále ohrožovali branku soupeře. Z poslední standartní situace jsme byli odměněni, kdy se na zadní tyči prosadil hlavou Klimpl a ztrhnul vývoj zápasu na naší stranu. Přeji brankáři Blažkovi brzké uzdravení, rád bych pochválil rozhodčí za řízení zápasu, nenechali se ovlivnit neustálým pořváváním a nadávkami lavičky hostů, které bylo hodně za hranou slušného chování.

TJ Sokol Plaňany
Petr Šafránek (trenér): Nesmírně těžký zápas po všech stránkách včetně hodnocení, které přichází již bez emocí. Domácí mají zkušený tým s některými nadstandartními hráči s ligovými zkušenostmi a myslím, že nemají zapotřebí využívat nakloněné roviny, která rozhoduje o tom, kde zůstanou body. Od první do poslední minuty hrací doby by se asi nenašel nikdo, kdo by věděl jak tento zápas dopadne a kdo vyhraje. I když jsme prohráli, tak mohu mužstvu vytknout pár zbytečných chyb, ale jinak jsme byli domácím vyrovnaným týmem. Za fyzické nasazení si hráči zaslouží velkou pochvalu jakož i za velmi disciplinovaný výkon. Remíza by byla spravedlivá. Brankaři přeji i za hráče brzké uzdravení a doufám že bude brzo v pořádku.Sestavy


Jíkev
M. Blažek [-] (44. M. Másílko [-] ) - J. Tomášek [-] , M. Náhlovský [-] , T. Poláček [-] , J. Schubert [-] , M. Ustinov [-] , T. Fichtner [-] , P. Pařízek [-] , M. Klimpl [-] , A. Rusu [-] (41. V. Anataciuc [-] ) , Y. Kyrlyk [-] (61. J. Kvíz [-] )

TJ Sokol Plaňany
V. Arnold [-] - J. Kuchař [-] (60. J. Nedvědil [-] ) , K. Rýva [-] (88. T. Freund [-] ) , M. Volavka [-] (92. P. Málek [-] ) , D. Žemba [-] , O. Shpuryk [-] (46. Y. Nevdashov [-] ) , J. Klucska [-] , F. Sosvor [-] , A. Vietrov [-] , D. Konůpek [-] , A. Motrunich [-]

ŽK: 48. M. Ustinov , 73. M. Náhlovský , 85. M. Klimpl - 70. K. Rýva , 83. D. Konůpek , 95. J. Nedvědil . ČK: 43. J. Klucska .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VÁGNER Pavel - NELIBA Vladislav, SANDEV Viktor.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
18. 9. 2023 20:43
Jikev největší odpad
Kateřina Uhlířová

Expert: Luboš Karban
Tip experta: výhra hostů

Plaňany vyhrají. Mají výborný tým. 0:2

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Hráč, Zpravodaj, Fotograf - AFK Pečky | Středočeský | Kolín

Tip: výhra domácích