64. M. Jícha - 10. T. Sádecký (vl.)
9

Hosté po vlastní brance vedli, ale své vedení po přestávce neudrželi.

Hosté po půli vedli

Hosté začali sobotní zápas dobře a poměrně záhy šli do vedení. Po sérii rohových kopů domácí nezvládli v 10. minutě rychlý protiútok vedený zleva. Po pěkné kličce přišel přízemní centr, střela z hranice penalty, kterou sice domácí obránce vykopl z brankové čáry, ale jen do zad svého spoluhráče Sádeckého, od nichž se odrazila do branky Vrchoviny - 0:1.

Domácí po přestávce srovnali

Po změně stran se nad hlavami hráčů objevilo slunce a hosté své těsné vedení drželi až do 64. minuty, kdy se domácím podařilo vyrovnat. Vrchovina si totiž vytvořila tlak, který zužitkovala. Vše začalo dlouhým nákopem od brankáře Pelána, který domácí zadáci bezpečně sebrali a poslali vpřed. Zde se šikovně uvolnil domácí Sytař a jen tak tak že se sám nedostal k zakončení. Hostující zadáci však míč odehráli jen do zámezí, odkud Vrchovina dlouhým autem rychle rozehrála. Míč se dostal napravo před zapomenutého Jíchu a ten zblízka snadno vyrovnal - 1:1. Domácí si jednoznačně věřili na tři body a hnáni 250 diváky usilovali o vstřelení vítězné branky. Hosté se však již žádné fatální chyby nedopustili a závěr dohráli do bodového konce.