24. D. Čížek (p.) , 33. S. Borzenko - 46. T. Švanda , 86. T. Duba (p.) , 92. T. Duba
13

Tomáš Duba v závěru otočil těžký duel ve Staré Říši a zajistil Vrchovině tři body.

Domácí po půli vedli

Domácí se od samého začátku hnali za třemi body. Ve 24. minutě Tupikův centr trefil ruku Jíchu a domácí kopali penaltu, ke které se postavil Čížek a střelou k pravé tyči ji proměnil - 1:0. Ve 33. minutě Švanda chyboval v rozehrávce a Widerlechner si navedl míč k velkému vápnu, přihrál jej osamocenému Borzenkovi, ten zachoval klid a přehodil Šmídu - 2:0. Švanda napravil své zaváhání v závěru prvního poločasu, kdy se trefil po rohovém kopu - 2:1.

Hosté po přestávce otočili

Domácí srdnatě drželi vedení, ale v 86. minutě Zarovnii trefil Jíchu ve velkém vápně a penaltu kopali i hosté. Míč si postavil Duba a střelou pod břevno vyrovnal - 2:2. A to nebylo vše. V nastaveném čase si našel Duba po rohovém kopu skákavý míč a poslal ho do sítě - 2:3.

FSC Stará Říše
Lukáš Staněk (trenér): I když byli hosté v prvním poločase nebezpeční, tak jsme měli šance na to, abychom vedli o tři branky. Místo toho jsme soupeře nechali snížit. Závěr nám nevyšel. Po vyrovnání jsme šli v brejku tři na jednoho, nevyřešili jsme to dobře a nakonec jsme po rohovém kopu smolně inkasovali.

R. Dutka [-] - J. Chramosta [-] , V. Wiederlechner [-] (63. A. Svoboda [-] ) , J. Pospíchal [-] (80. T. Lát [-] ) , S. Borzenko [-] (85. J. Špalek [-] ) , M. Zarovnii [-] , D. Čížek [-] , J. Cejpek [-] , O. Kvych [-] , O. Tupik [-] , M. Pokorný [-]