70. F. Nečas , 93. T. Duba
11

Domácí se dlouho drželi, ale nakonec na bod nedosáhli.

V první půli branka nepadla

Domácí vycházeli z hlubokého obranného bloku a Vrchovina se do něj jen těžko dostávala. Navíc Švec v brance a Fukan na stoperu jsou nadstandardní hráči speřického výběru. Komu se však první poločas vůbec nepovedl byl sudí Holub. Otáčel fauly a po půlhodině neodpískal jasnou penaltu na Sytaře. V samém závěru první půle šel do brejku zleva Duba, přesnou přihrávkou našel Sytaře, ale ten prázdnou Švecovu svatyni netrefil. Oba celky tedy šly do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

Hosté po přestávce rozhodli

Hosté se tlačili daleko více do zakončení a byly z toho velice zajímavá zakončení od Bouška, Šteffla, Duby. Jenže buď to pochytal domácí brankář, nebo míč prosvištěl těsně kolem tyče do zámezí. Přetížená obrana v čele s Fukanem, nemohla tento totální fotbal do konce zápasu vydržet. Nakonec vítěznou branku vstřelil z 20 metrů s přispěním zdi středopolař Nečas, který otevřel skóre - 0:1. V poslední části zápasu již domácí sotva stačili na rozjetou Vrchovinu, ale pojistku přidal až v nastavení Duba - 0:2

SFK Vrchovina / web

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda (trenér): Výsledek nás vůbec netěší, ale předvedená hra v prvním poločase nebyla vůbec zlá. Dobře jsme bránili a vytvořili si i nějaké příležitosti. Ve druhém poločase jsem se dvacet, pětadvacet minut nemohli dostat do hry. Po nešťastném gólu, které však k zápasům patří, jsme začali více hrát. Při troše štěstí bychom si remízu zasloužili. Pozitivní je, že snad se během zápasu nikdo nezranil. V neděli nás čeká výjezd do Pelhřimova se kterým jsme se v nedávných sezónách střetávali v Krajském přeboru.

D. Švec [-] - P. Honzárek [-] , V. Zach [-] (52. D. Vincenc [-] ) , M. Fukan [-] , M. Řezáč [-] - J. Merunka [-] (78. V. Ganobjak [-] ) , D. Jančík [-] , D. Vlček [-] , P. Pech [-] , M. Eremiáš [-] (78. J. Boček [-] ) - P. Soukup [-]