Polná nestačila na Zbrojovku

10

Hosté zvládli roli favorita a pohodlně si došli pro tři body.

Hosté po půli vedli

Domácí zahrávali rohový kop, ale míč si bezpečně stáhl gólman Hložánek a rychle rozehrál. Strnad předložil míč Gaszczykovi a po jeho přihrávce se z hranice vápna parádně trefil Ota Kohoutek - 0:1. Ve 27. minutě už to bylo o dvě branky. Šmidovu ukázkovou kolmici dokázali domácí zablokovat jen ke Kohoutkovi, který vyslal do úniku Petera Juritku. Slovenský forvard se kličkou zbavil brankáře a skóroval poosmé v sezóně - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali

Do druhé půle hosté prostřídali, do hry šli čerství hráči Pavlík s Kolečkářem. A první jmenovaný se podílel na třetím zásahu. Toman vybojoval míč a ten se přes Kohoutka dostal právě k Pavlíkovi, jehož přihrávku zužitkoval povedeným lobem znovu Peter Juritka - 0:3. Za další čtyři minuty přidali Zbrojováci čtvrtý zásah. Odražený míč si našel Šmid a po jeho přiťuknutí pálil zpoza vápna přesně Zdeněk Toman - 0:4. Domácí si vzali slovo až dvacet minut před koncem, kdy Hložánka připravil o čisté konto Labaran - 1:4. Díky výhře mají Brňané před druhým Lanžhotem aktuálně pětibodový náskok.