14. J. Coufal , 40. A. Novák , 45. J. Coufal (p.) - 36. R. Dostálek
12

Domácí zvládli těžký zápas s rezervou Líšně a poskočili na třetí místo tabulky.

Domácí po půli vedli

V Havlíčkově Brodě se vše podstatné událo v průběhu prvního poločasu. Ve 14. minutě Cakl vyhrál souboj s hostujícím hráčem a mezi váhající stopery vlétl důrazný Coufal, který střelou na bližší tyč otevřel skóre - 1:0. Ve 36. minutě bylo srovnáno, když skákavý míč na hranici velkého vápna trefil Dostálek a poslal jej do šibenice domácí brány - 1:1. Za čtyři minuty už zase domácí vedli. Pavlík si u pravého rohového praporku pohrál s hostujícím bekem a centrem našel rozběhlého Nováka, jehož tvrdá hlavička skončila v síti - 2:1. Domácí do přestávky přidali ještě jednu branku. Po rohovém kopu byl ve vápně sražen Hloušek a pískala se penalta, kterou proměnil Coufal - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí po přestávce pozorně bránili a i přes pár náznaků šancí své vedení dotahli ke kýženému tří bodovému konci.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Martin Slavík (trenér): Zvládli jsme těžké utkání. Byl to týmový výkon. Rozhodl závěr prvního poločasu, kdy jsme dvěma brankami odpovědli na soupeřovo vyrovnání.

P. Soukal [-] - J. Pavlas [-] (91. M. Sikora [-] ) , J. Pavlík [-] (59. J. Panský [-] ) , M. Pavlík [-] , M. Miška [-] , J. Coufal [-] (91. D. Málek [-] ) , D. Fikar [-] (77. J. Pabousek [-] ) , M. Cakl [-] , V. Hloušek [-] , A. Dejl [-] , A. Novák [-] (59. J. Válek [-] )

SK Líšeň B
F. Ulrich [-] - T. Bílek [-] (58. R. Matocha [-] ) , L. Fall [-] (28. V. Červík [-] ) , D. Rudyk [-] , M. Toczyski [-] , P. Šíp [-] (58. M. Daněk [-] ) , D. Džupeňuk [-] (82. Y. Guttler [-] ) , M. Ferlay [-] (58. O. Horký [-] ) , M. Polášek [-] , R. Dostálek [-] , L. Hanuš [-]

ŽK: 68. A. Dejl , 79. V. Hloušek , 80. J. Pavlas - 44. P. Šíp , 45. R. Dostálek , 64. D. Džupeňuk , 66. T. Modlitba , 94. M. Polášek .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Jahoda Jaroslav - NEJEZCHLEB Miroslav, PŮČEK Martin.